Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 7. 2017
Líbí se mi

Módní inspirace z Varů. Buďte celé léto jako filmová hvězda!

Peťa| Fashion lover
Peťa| Fashion lover
Vloženo 12. 7. 2017
Líbí se mi
Módní inspirace z Varů. Buďte celé léto jako filmová hvězda!

Módní inspirace z Varů. Buďte celé léto jako filmová hvězda!

Každý rok je to velká událost a celý první červencový týden se nemluví o ničem jiném než o Filmovém festivalu v Karlových Varech. Přehlídce filmů, celebrit a mimo jiné i módy.

Když si sednete na jednu z kolonádových laviček a nasáváte do sebe energii z atmosféry a dění kolem a jste navíc blázen do módy, stává se tento filmový prostor neutuchajícím zdrojem módní inspirace. Co kdo nosí na promenádu, do baru, na premiéru,... denní móda se kolem šesté hodiny mění na večerní, sytost rtěnek a výška podpatků se stupňuje a noční život opravdu trvá až do rána, kdy se s chutí přezouváte do tajně skrytých balerínek.

No, všemu je už konec, ale módní filmovou inspiraci, kterou tu načerpáte, můžete nosit nejen celé léto. Já si zapisuji tyto tři, které využijete kdykoliv a jsou tak šik.

Dlouhá róba po celý den

Když hvězdné celebrity vystupují ze svých elegantních vozů a jejich dlouhé šaty se lehce posouvají po červeném koberci, lehce závidíte. Ale jako divák jsou vaším červeným kobercem ulice města, a to by se vám moc dobře v dlouhé večerní nekráčelo. Ale ještě že je tu trend maxi sukní a maxi šatů. Ženy ve Varech se ho nebály a ani já. A vřele na léto doporučuji. Trochu slavnostně, trochu bohémsky, trochu elegantně. Záleží, jak zkombinujete. Přes den se zdobnými sandály, krátkou džínovou bundou, na večer ji můžete vyměnit za lehké sako a doplnit výrazným šperkem. Nepotřebujete složitě kombinovat. Zvolíte-li maxi sukni, volte k ní jednobarevné tričko, případně s drobným nápisem.

Já si dlouhou sukni maximálně užívám. A ve Varech dvojnásob. Tady je moje inspirace pro vás.

 

 

Třeskutě šik v saku

Mocná síla saka. Záleží, jak ho zkombinujete, ale nikdy vás nezklame. Hodí se k casual outfitu, k elegantnímu, business,… vždy vašemu outfitu dodá šmrnc. Zvolíte-li černé, to je sázka na jistotu, ale v létě jděte do bílého, červeného či světle modrého. Vary se bez saka neobejdou a ženy se opravdu nebály kombinovat. Tričko, sako, kraťasy či úzké džíny jste viděli všude. Tahle kombinace se neomrzí.

Já bez saka neudělám ani krok. Slune nesvítilo každý den, takže jsem volila i "teplejší outfity".

 

Zlato na nohách

Byly všude, metalické tenisky, balerínky, sandály, lodičky, zkrátka chodníky zalité zlatem. Nedivím se. Opálené nožky, odhalené kotníky, tady kráčí sluneční paní. Ať si je vezmete k čemukoliv, dají tomu tu správnou tečku.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 13. 7. 2017

to je pastva pro oči

Odpovědět
Amanda
Amanda 13. 7. 2017

Zlaté boty mám několikery a mám ráda

Odpovědět
matejm
matejm 13. 7. 2017

Zajímavé inspieace

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 518
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.