Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 14. 12. 2016
Líbí se mi

Testovaly jsme: Make-up Institute Prague - svět, kde se učí krása

JTinaCZ
JTinaCZ
Vloženo 14. 12. 2016
Líbí se mi
Testovaly jsme: Make-up Institute Prague - svět, kde se učí krása

Testovaly jsme: Make-up Institute Prague - svět, kde se učí krása

Vkročíte dovnitř jako žena. Uvnitř se dějí kouzla a čáry, na jejichž konci stojí dokonale krásná žena. Tohle je Make-up Institute a my, ŽENY s.r.o., jsme se rozhodly přijít tomu na kloub. 

Make-up nikdy nemá ženu změnit 

Tak tohle říká muž. Ondra Porubský, make-up artista, který si nás vzal spolu se svojí kolegyňkou Markétou na starost a do tajů krásy nás postupně zasvětil. S takovým přehledem a grácií, že byste to možná u muže nečekaly. Jenže Ondra dobře ví, o čem mluví: "Make-up má pouze zdůraznit krásné křivky a ty, se kterými nejste zrovna spokojené, můžete jednoduše zakrýt," říká a připravuje si všechny "nástroje", které budeme potřebovat k tomu, abychom se naučily "být krásné". A protože Ondra zastává make-up přirozený, ale zároveň živý a rozzářený, hustí do nás tipy, jak toho dosáhneme. Jak budeme krásné. Co všechno pro to musíme udělat.

Takže jdeme na to. Co vás vlastně v Make-up Institutu v ulici Korunní na Praze 2 čeká, když vyrazíte na osobní make-up kurz?  

Úsměv, pochopení a dobrá káva

Po příchodu vás čeká příjemný personál, který si s vámi v klidu sedne a probere vše potřebné - jak se líčíte, čemu dáváte přednost, co nemáte rádi, co pro vás vlastně celý svět líčení znamená. Teorie se může zdát sice nudná, ale rozhodně nebudete litovat, když se dozvíte, co a jak. Pitný režim je samozřejmě třeba dodržet po celý den, a tak vás tu čeká to, co máte rády - buď káva nebo čaj a samozřejmě po celou dobu čerstvá voda. Zkrátka - cokoliv budete potřebovat, tady dostanete, důležité je, abyste se cítily maximálně v pohodě. 

Profíci každým coulem a 100 + 1 vychytávek na každý den 

Make-up kouzelníci, čarodějové a čarodějky se vás ujmou a ukážou vám vše potřebné - ať už zkoušíte denní, přirozený make-up nebo více sexy a pak velký večerní, dozvíte se naprosto přesně to, co potřebujete a poznámky si můžete dělat na tzv. Face Chart, který je pak vaším průvodcem na domácí líčení (akorát ho tam nesmíte zapomenout jako já). Dozvíte se, jak připravit pleť před líčením, co vše pleti dopřát, aby byla svěží jako broskvička, jak si poradit s běžným denním líčením, kdy je žádána hlavně přirozenost a jaké tajné triky použít pro večerní look, protože večer je třeba dámy přitvrdit štětce a make-up! A na kurzu se dozvíte, mimo jiné také to, jak si poradit s technikou smyslného kouřového líčení. 

Face Chart

Jita uz se maluje

Face Chart, průvodce na další líčení 

 

 Vizážistka Markétka ukazuje co a jak  

 

A pak se to na vás valí - všechny ty vychytávky, jak zamaskovat to, co se vám nelíbí a naopak jak vyzdvihnout to, co je dobré vyzdvihnout. Hned si to také prakticky vyzkoušíte. Které barvy použít tak, aby zdůraznily barvu vašich vlasů, barvu vašich očí. Které barvy ve vašem případě raději nevolit, protože.... A můžete se ptát a ptát a ptát a potom zkoušet a zkoušet a zkoušet a až půjdete domů, budete mít už v ruce ten správný grif (a v záloze Face Chart), který vás už nikdy neopustí

 

 

 

 

Před

Po

Před - to je fotka, na kterou nejsme úplně pyšné

 

 Po - tak tady jsme pyšné naopak moc  

 

 

My jsme si užily kromě líčení také česání.

  

Jíťa testovačka v praxi.  

 

 Make-up Institute Prague:

Tady odvádějí opravdu dobrou práci  

 


My jsme navíc pro vás všechno fotily, abyste měly tu nejlepší představu, co vás čeká. Návštěva v Make-up institutu se prostě hodně vyplatí a bude vás moc bavit. Zapojte se do soutěže na poukázky ZDE.

Cela skupinka

foceni

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 19. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

tohle je super, užila by si to každá žena

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 6. 6. 2017

slušivá děvčata

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 19. 12. 2016

super

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 18. 12. 2016

Tak to by bylo něco! Zkusím štěstí v soutěži. Díky za prima článek a přiblížení atmosféry. Moc Vám to všem sluší - před i po!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 361
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.