Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Madonna režisérkou: Úspěch hodný Oscara nebo Zlaté maliny?

KamilaK
KamilaK
Vloženo 16. 8. 2020
Líbí se mi
Madonna režisérkou: Úspěch hodný Oscara nebo Zlaté maliny?

Madonna režisérkou: Úspěch hodný Oscara nebo Zlaté maliny?

Být zpěvačkou jí nestačilo a tak si Madonna na vlastní kůži vyzkoušela také roli herečky, spisovatelky, skladatelky, ale i filmové režisérky. Jak její filmografické tažení dopadlo? Může být M královnou všech disciplín?

Popová diva i módní ikona Madonna má v Guinessově knize hned několik prvenství. Stala se první ženskou interpretkou, která prodala nejvíce hudebních nahrávek v historii a podle dostupných informací je také zpěvačkou s nejvyšším příjmem. Jde jí však všechno tak skvěle jako taneční performance na pódiu a snadno zapamatovatelné hity? Kromě hudebního průmyslu ji vždy lákal i ten filmový, jako herečka dokonce získala Zlatý glóbus, nutno ale dodat, že také ocenění opačného kalibru – Zlatou malinu. Co se stane, když se královna popu posadí na režisérskou židli?

Věděli jste, že americká hvězda má na svém režijním kontě hned dva celovečerní snímky? Její debut Špína a moudrost, který představila v roce 2008 na filmovém festivalu Berlinále, si vysloužil překvapivě pozitivní kritiku, hodinové fronty před premiérou a smeknutí klobouku hned několika kolegů z branže. Přestože tento film najdete na české databázi ČSFD.cz v modré zóně (rozumějte filmy s hodnocením do 70%, pozn.red.), stojí za to mu obětovat 81 minut vašeho života. A to i díky hercům Eugenemu Hutzovi nebo Holly Weston. Příběh se odehrává v Londýně a popisuje cestu ukrajinského imigranta. Ten touží po světovém úspěchu hudebníka, ale při svém snažení musí udělat několik kompromisů, stejně tak jako jeho dvě spolubydlící. Že by prvky autobiografie? Zaujme vás jistě i hudba, která je vyzdvihována jako jedna z předností této hořkosladké hudební komedie. U Madonny to asi ani jinak nejde.

Zdroj obrázků: bing.com, https://www.msn.com/cs-cz/lifestyle/lifestyle/madonna-re%c5%beis%c3%a9rkou-%c3%basp%c4%9bch-hodn%c3%bd-oscara-nebo-zlat%c3%a9-maliny/ar-BB180DCq?ocid=msedgdhp

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sasidlo
sasidlo 31. 8. 2020

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 8. 2020

zajímavý příspěvek, Kami

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 17. 8. 2020

Madonna je pojem

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 17. 8. 2020

lemur
lemur 17. 8. 2020

Zajímavý článek.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 16. 8. 2020

zajímavé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 493
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.