Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 5. 2017
Líbí se mi

Kulaté jsou prý více sexy! Proč tomu tak je?

Martina | ŽENA s.r.o.
Martina | ŽENA s.r.o.
Vloženo 3. 5. 2017
Líbí se mi
Kulaté jsou prý více sexy! Proč tomu tak je?

Kulaté jsou prý více sexy! Proč tomu tak je?

Mamí, já chci mít plša jako ty,“ žadonila před lety každý večer moje malá dcera v koupelně, když jsem jí pomáhala s mytím, natírala ji mlíčkem, čistila ouška a dohlížela na všechny ty nutné hygienické procedury. „Hezky papej jogurty a brzy ti narostou, uvidíš.“ používala jsem bez uzardění výchovnou pragmatickou lest. Teď už je mojí holčičce šestnáct, je větší než já a postavičku, zformovanou pravidelným tréninkem, zdobí pěkná, pevná prsa.

Ach, jo, chtěla bych mít prsa jako ty,“ mrknu na ni teď každé ráno já, když se střídáme v koupelně...

Proč jen kulaté jsou sexy? Proč ne špičaté, ne placaté, ne měkoučké a heboučké. Prý nemusí být velké, ale musí mít tvar koule, jen takové vzbuzují nejvíce touhy a obdivu. Ví někdo proč? Nedalo mi to a začala jsem pátrat. Ponořila jsem se do historie i wikipedie a dozvěděla se pár zajímavých věcí. Tady je máte, tu moudrost věků mixovanou hormony. Té optice prý podléhá každý, moderní i konzervativní, muž.

 

Proč kulaté? KOULE je symbolem dokonalosti vesmíru. To zní hezky, ano, a pokud informaci rozumíte, přidám další kalibr ve formě poučky: KOULE je energeticky nejdokonalejší forma s nejmenším zatížením povrchu. Já osobně si pod touto definicí už nic konkrétního nedokážu představit, a proto klidně věřím dalšímu tvrzení: Dokonalý kulatý tvar má magický harmonizující účinek – na všechno, tedy i na člověka.

To je jasné, to se dá pochopit. Lidé rádi vídali na obloze kulaté žhnoucí slunce a v noci lunu – to byl symbol stálosti a jistoty. Když slunce nevysvitlo, tak si toužebně přáli, aby tomu tak bylo, protože slunce znamenalo teplo a budoucí úrodu. V přírodě většina pro člověka důležitých plodin a semen má kulatý nebo oválný tvar (např. čočka, hrách, oves, mák, zelí, kapusta, dýně, jablka i brambory) -  a ty zajišťovaly výživu a budoucí úrodu. Představovaly tedy naději a budoucnost. I kapka vody má kulatý tvar, stejně jako mísa plná jídla, kulatý pecen chleba či kulatý stůl, u kterého jsou si všichni rovni. Kulatost také značí bujnost a pevnost, kulatost je příslib budoucí generace.

Naopak nepravidelná a hranatá část vesmíru a přírody, je nebezpečná a je představována agresivními tvary, např. nepravidelnými hroty meteoritů, ostrými štíty hor, kamením, ostrou zbraní v rukou válečníka – a vždy znamenala pro člověka nebezpečí, pohromy, disharmonii.

A teď považte, že žena má na svém těle hned několik harmonizujících lokací – dvě polokoule vepředu a dvě vzadu – proto má její oblé tělo pro mužské oko tak lahodný účinek. Muž má rád obliny, chce prostě své jistoty, koule, polokoule a naději, že jeho rod bude mít pokračování.

Tak dobře, přiznávám, že již nemám tak pevné polokoule, ale to už snad v mém věku není to nejdůležitější. Vždyť každému věku cos jiného sluší....a já zase dokážu být tolerantní, usměvavá, moudrá i pokorná.

Jen teď používám malou pragmatickou lest. Vybírám si podprsenky s T-švem, které i z visacích, placatých a a nebujných prsou zformují pěkně kulaťoučké harmonizující lokace – tedy alespoň to tak v triku, v topu a svetříku vypadá.

 

Za tento skvělý blog děkuji paní Lýdii Malchárkové z triola.cz

Přečtěte si také jaké jsou ideální míry ženské postavy ZDE. 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Mkrelo
Mkrelo 7. 5. 2017

Zajímavý článek. .

Odpovědět
Jana7
Jana7 6. 5. 2017

to se mi moc líbí, díky

Odpovědět
avatar
Lenka Komárková 5. 5. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 365
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.