Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Markeetice
Markeetice
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi

Krásná žena v krásném prádle - kouzelné boudoir focení

Markeetice
Markeetice
Vloženo 12. 1. 2016
Líbí se mi
Krásná žena v krásném prádle - kouzelné boudoir focení

Krásná žena v krásném prádle - kouzelné boudoir focení

Nervózní podání ruky, ztuhlý úsměv, kruhy pod očima. Tohle je fotograf, tohle je vizážistka a tohle modelka. Pro tento den a pro tuto chvíli modelka.

 

Boudoir focení v sobě má něco kouzelného.
Normální paní z davu. Včera vyzvedla syna ve školce, cestou domů to vzala přes supermarket. Když se večer po mytí nádobí a žehlení manželovo trenýrek zastavila, těžko si dokázala představit, že by si měla ještě umýt vlasy a oholit nohy, protože se zítra bude promenádovat v prádle před cizíma lidma!

 

Chtěla to zrušit, ale únava a zaplacená záloha na budoir focení jí to nedovolily.

 

Ráno si rychle umyla a vyfoukala vlasy, při holení se dvakrát řízla. Nenašla víc než jeden sladěný set spodního prádla, ale nebyl už čas. Rychle si namalovala řasy, aby ji fotograf s vizážistkou nepomluvili hned po pozdravu, popadla syna a utíkala s ním do školky.

 

A ze školky hned do ateliéru. Nervózní podání ruky, ztuhlý úsměv, kruhy pod očima. Tohle je fotograf, tohle je vizážistka a tohle modelka. Pro tento den a pro tuto chvíli modelka.

 

Vizážistka už měla rozložené barvičky na dvou metrech čtverečních, vypadala oproti ní dokonale upraveně a uvařila jí kafe. Fotograf jí na tabletu ukazoval jednu krásnější glamour fotku za druhou. Samé krásné ženy v krásném prádle. Záviděla jim.

 

Pak se chvilku vyprávělo, o dětech a o focení. O počasí a o parkování u ateliéru. O policajtech, o domácích pracích, o dovolených... 

A najednou tam byla - krásná žena se na ni dívala ze zrcadla! 

 

Než si stihla prohlédnout práci vizážistky zblízka, už tu byl fotograf a chtěl vidět, jaké oblečení si s sebou přinesla. Omluvně vytáhla jediný set prádla a fotograf se rozzářil! Že prý v jednoduchosti nejvíc vynikne. No právě!

 

Na křeslo vizážistky už usedala jiná paní, ztrhaná a s kruhama pod očima. Nebyl čas na ostych, rychle se převlékla a za chvíli stála před fotografem jen v prádle. Styděla se. 

 

Ateliér vypadá jako ložnice, fotograf je hezký chlap. Měla pocit, že svého muže podvádí a přitom... Najednou ale ležela na posteli v ateliéru, špulila zadeček a místo na fotografa se dívala na objektiv. Sváděla ho pohledem a hrála role, jaké si neodvažovala hrát ani ve snu. Stud zmizel.

 

Dvě hodiny uběhly a přišel konec. Konec válení v posteli, další paní na holení. Ve dveřích se minula s kráskou, která se nesla jako královna. Ale kam zmizela ta ztrhaná paní?

 

Za pár dnů, někdy mezi tím, když vyzvedla syna ze školky a strčila do trouby vepřovou panenku, přišel jí email od fotografa.

 

Krásná žena v krásném prádle. A je to ona sama!

 

Boudoir focení v sobě má něco kouzelného. Mávnutím štětce, naducaného polštáře, podprsenky a fotoaparátu a z každé ženy je kráska, ze které se tají dech. Skvělé je, že většina žen se takto nefotí pro muže, ale samy pro sebe. Zvedají si sebevědomí a doma mají důkaz, že nejsou o nic míň krásné, než modelka z titulky časopisu.

A jejich muž z toho nakonec také těží - díky jednomu focení získá ženu, která si věří, která se nosí jako královna a kterou je skvělé mít po svém boku.

 

Foto: Michal Mládek / Make up: Markeetice / Modelka: Danila a Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 11. 1. 2017

Úžasné

Odpovědět
Ovace
Ovace 11. 1. 2017

Úžasné

Odpovědět
DenisaBV2013
DenisaBV2013 25. 2. 2016

Taky bych ráda stála modelem, ale vše je daleko. Chomutov nějak nic moc a jelikož mám dvouletá dvojčata, jen těžko se utrhnu. Holky jsou krásné. Osobně znám Danielku. Fandím vám ženy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 493
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.