Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 6. 10. 2019
Líbí se mi

Kolekce šperků, která se skládá z pěti kusů, navrhla modelka, herečka Eliška Bučková ve spolupráci s TrustWorthy Investment

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 6. 10. 2019
Líbí se mi
Kolekce šperků, která se skládá z pěti kusů, navrhla modelka, herečka Eliška Bučková ve spolupráci s TrustWorthy Investment

Kolekce šperků, která se skládá z pěti kusů, navrhla modelka, herečka Eliška Bučková ve spolupráci s TrustWorthy Investment

Rozšířenou nabídkou produktů TrustWorthy Investment jsou šperky. Právě proto jsme se rozhodli pro kampaň k tomuto projektu. Vše jsme postupně odkrývali tak, aby každému šperku bylo věnováno dostatečně času.

Jsme rádi, že můžeme představit již celou kompletní kolekci s diamantovými šperky, kterou navrhla sama Eliška Bučková.

Když jsme se s vedením TWI bavili o možné spolupráci, bylo to pro mě jako dar z nebe. Šperky, které si většinou navrhuji sama pro sebe, jsem v zápětí mohla navrhnout i pro ostatní. Byla to veliká výzva a zodpovědnost.

Musím přiznat, že jsem ze začátku nakreslila spoustu návrhů, ale pořád to nebylo “ono”. Něco mi tam chybělo. Až na svatbě mojí sestry, kdy jsem se při mši dívala na jejich zamilovanost, a přitom poslouchala moje a jejich oblíbené svatební čtení z Bible o lásce (13Kor), věděla jsem, že to je to, čím se chci inspirovat při návrzích svojí kolekce šperků. Moje kolekce vychází z víry v Boha, v lásku a kruhu – symbol úplnosti, celistvosti. Na dvou špercích je vyryt úryvek z onoho Biblického čtení o lásce v hebrejštině a zní: “Láska nikdy nepřestává”. A to bych chtěla popřát všem lidem, nejenom těm, kteří si šperky z mojí kolekce Prayer for Love zakoupí. Ať jejich láska k partnerovi, rodičům, k sobě, přátelům, světu, … nikdy nepřestává.‘‘ říká Eliška Bučková.

V pasáži Černá Růže, Na Příkopě, proběhl slavnostní křest této kolekce. Křtu se účastnila sama Eliška, která si šperky z kolekce opravdu zamilovala. Představení šperků a samotný akt s diamantovým přípitkem byl pro širokou veřejnost, naše klienty, obchodníky i novináře.

Celou kolekci bude možné si objednat od 1.10.2019 na našich prodejnách nebo webových stránkách. Věříme, že se šperky budou líbit stejně tak, jako tvůrkyni této kolekce.

 

 Eliška Bučková

  • je česká modelka, zpěvačka a vítězka České MISS v roce 2008. Eliška pochází z Hodonínska, kde i studovala. Pravidelně se účastní jako lektorka na dětské rybářském táboře.
  • V roce 2008 vyhrála soutěž Česká Miss. Ve stejném roce reprezentovala Českou republika na Miss Universe a obsadila 11. místo z 80 soutěžících.[1]V roce 2010 se dostala do TOP 10 ve světové soutěži Top Model of the World.

Eliška Bučková na sociálních sítích:

Instagram https://www.instagram.com/eliskabuckova_official/

Facebook https://www.facebook.com/eliskabuckovaofficial/  

TrustWorthy Investment CZ a.s.

  • je přední obchodník s drahými kovy, diamanty a numismatikou. Klientům zajišťuje kvalitní poradenství, které jim napomáhá v orientaci na trhu a správným výběrem produktů, které má v budoucnu růstovou hodnotu. Společnost se orientuje na globální trh a tím může dát klientům lepší servis a poradenství.

Kolekce‘‘Prayer for Love‘‘

  • Materiál Au 585/1000
  • Počet diamantů v celé kolekci 27 ks
  • Celkem 5 šperků
  • V prodeji od 1.10.2019
  • Autor Eliška Bučková

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 8. 10. 2019

Super.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 6. 10. 2019

Pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 206
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.