Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2016
Líbí se mi

Kdo se stane tváří Flory? Hlasujte pro svou favoritku do finále!

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 16. 9. 2016
Líbí se mi
Kdo se stane tváří Flory? Hlasujte pro svou favoritku do finále!

Kdo se stane tváří Flory? Hlasujte pro svou favoritku do finále!

Na Facebooku obchodního centra Atrium Flora můžete až do pátku 30. září hlasovat pro svoji favoritku a dostat ji až do finále soutěže Staň se tváří Flory 2016, které se uskuteční 19. října 2016 v OC Atrium Flora.

Ženy a dívky, které se v srpnu nechaly vyfotit ve fotokoutku obchodního centra, soutěží nyní o postup do semifinále, jež proběhne 12. října. V něm odborná porota vybere prostřednictvím osobního pohovoru deset dívek. Ty se pak zúčastní velkého finále.

Dvacítka semifinalistek se setká s blogerkami

Nyní můžete i vy rozhodnout, která z dívek a žen do semifinále postoupí. Bude to dvacet soutěžících, jejichž fotka na Facebooku Atria Flora získá největší počet likes („líbí se mi“). Proto neváhejte a "lajkujte" ty, které vás nejvíce zaujaly. Tato dvacítka dívek bude mít pak také exkluzivní možnost zúčastnit se workshopu s předními českými blogerkami.

Workshop s blogerkami proběhne 10. října a semifinalistky si zde mohou popovídat o životě, módě či kosmetice a dozvědět se tak mnoho užitečných rad i pro případný postup do finále. Na samotné slavnostní finále se pak můžete těšit 19. října v obchodním centru.

Vítězka celé soutěže se stane tváří kampaně obchodního centra Atrium Flora a jako bonus získá dárkové karty do vybraných obchodů v hodnotě 50 000 Kč.

Bez výhry neodejdou ani další dvě finalistky. Druhá v pořadí získá poukázky na nákup v hodnotě 25 000 Kč a soutěžící na třetím místě pak poukázky v hodnotě 15 000 Kč. Všechny tři dívky obdrží věcné ceny od nájemců OC.

Jak tvářím z minulých ročníků změnila soutěž život? 

Inspiraci najdou soutěžící mezi vítězkami minulých tří ročníků, Veronikou Ožanovou, Sabinou Koudelkovou a Janou Bryndovou, pro které soutěž znamenala ohromnou zkušenost a významně zasáhla do jejich života. Rozhovory s nimi si můžete přečíst na webu Atria Flora, prohlédnou si lze i videa a fotky z minulých ročníků soutěže.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit také na finále Atrium Flora Grand Prix v men’s physique a bikiny fitness. Tato soutěž je certifikovaná Svazem kulturistiky a fitness České republiky. Více informací o přihlašování do této fitness soutěže najdete ZDE

Více informací o soutěži Staň se tváří Flory najdete na webových stránkách Atrium Flora nebo na Facebooku, kde můžete zároveň hlasovat pro své favoritky!

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
sipeji
sipeji 19. 9. 2016

hotovo

Odpovědět
Amanda
Amanda 18. 9. 2016

Odpovědět
PetraO
PetraO 18. 9. 2016

je to tam

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 660
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.