Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Věra Bělinová
Vloženo 9. 6. 2017
Líbí se mi

Jaká je vaše barva?

avatar
Věra Bělinová
Vloženo 9. 6. 2017
Líbí se mi
Jaká je vaše barva?

Jaká je vaše barva?

Víte, že barvy jsou nejsnadnějším zdrojem energie?

Je snadno přístupná, je všude kolem. Každá barva má svou hodnotu. Nejsou špatné barvy, všechny odstíny naše duše potřebuje. Každý z nás se cítí lépe se svou barvou, když se obklopíte barvami, které máte rádi, které mají u vás psychický význam, můžete tak svůj život obohatit ze dne na den. Svou barvou můžeme toho tolik ovlivnit. Vyhnat negativní energii, smutek, stres. Přivolat lásku, obdiv, krásu, sebevědomí.

Jaká je ta vaše barva? Písněte mi pod článek. Už se těším jaké budou převládat.

Bílá barva

Je symbolem čistoty, jasnosti a nevinnosti, ale také perfekcionismu a touhy po dokonalosti bez jakýchkoliv kompromisů. Je chladivou barvou, která působí rozjasňujícím dojmem, zvětšuje prostor a napomáhá přemýšlení.

Černá barva

Je opakem bílé - symbolizuje tajemno, mystiku a smutek. Přesto je oblíbenou barvou, která nám pomáhá neuzavírat se do sebe a neztratit v neklidném světě. Zvláštní obliba v této barvě může znamenat zvýšenou citlivost a tajnůstkaření.

Červená barva

Červená je teplou barvou. Oživuje nás a dodává nám odvahu. Symbolizuje krev, vitalitu, sílu života a energii. Lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti.

Fialová barva

Je mystická, která je symbolem spirituality, duchovna ale i srdečnosti. Vzniká sjednocením dvou opačných pólů, dvou kontrastních a energetických faktorů - modrým klidem a červenou pohonnou sílou, které se navzájem vyrovnávají.

Hnědá barva

Barva trpělivých a spolehlivých lidí - barva země, pokory. Preferují ji lidé, kteří stojí nohama pevně na zemi a umí dobře hospodařit s penězi.

Modrá barva

Patří ke chladným barvám, symbolizuje moře, vodu, svěžest, nebe, ale i konzervatizmus a povinnosti. Přináší úspěch. Je to barva klidu, odpočinku.

Oranžová barva

Oranžová je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Pomáhá proti depresím, nechuti a pesimismu. Vzbuzuje v nás zvědavost a chuť po dobrodružství. Označuje se za "sociální barvu", kterou mají rádi extroverti a společenští lidé.

Růžová barva

Symbol něhy, jemnosti a lásky. Je označována jako barva srdce. Z lehka se v ní odráží symbolika červené.

Stříbrná barva

Symbolizuje hojnost, romantiku, naději. Tato barva je často oblíbená ve směsi s jinými barvami.

Šedá barva

Je barvou neutrality a kompromisu. Typická barva stínů vzniklá směsí světla a temnoty. Ve spojení s jinou barvou dotváří své působení.

Tyrkysová barva

Spojuje blahodárné účinky modré a zelené a tím nás očišťuje a zároveň posiluje. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje naše sebevědomí a fantazii.

Zelená barva

Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí uklidňujícím dojmem a pohled na zelenou barvu napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Lidé mající rádi tuto barvu budou více ochotní rozdávat lásku a pomáhat motivovat ostatní.

Zlatá barva

Dává pocit hojnosti, lesku a bohatství. Je barvou správného středu, univerzální lásky a nejvyšších hodnot zastoupených idealismem, velkorysostí a šlechetností. Vyjadřuje klid a vyrovnanost.

Žlutá barva

Je nejjasnější teplou barvou s povzbuzujícím a rozveselujícím účinkem. Je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje myšlení, povzbuzuje nervy a oživuje paměť.

A takhle čaruji s barvami já  www.facebook.com/VeraBelinovaSperky/  www.fler.cz/vera-belinova Šperky vyrobené z recyklovaných PET lahví. 

Mějte se krásně 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 16. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super za mě modrá

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 14. 6. 2017

Modrá. A ještě lépe tmavě modrá!!!!!

Odpovědět
avatar
Věra Bělinová 16. 6. 2017

Sonia's diary
Sonia's diary 10. 6. 2017

Já jednoznačně fialová

Odpovědět
avatar
Věra Bělinová 11. 6. 2017

avatar
Michaela Nováková 10. 6. 2017

To je nadhera! Pani Vero, to je vazne z plastovych lahvi!? Je to jemnoucke,

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 10. 6. 2017

jiste mate dobre oci, a sikovne ruce a trpelivost se s tim vyhrat! Je kazdy kousek original . J

avatar
Věra Bělinová 10. 6. 2017

Moc děkuji Ano z plastových pet lahví běžně z obchodu.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 781
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.