Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Weef
Weef
Vloženo 4. 1. 2016
Líbí se mi

Jak na Nový rok, tak po celý rok! Najděte si svůj styl a držte se ho!

Weef
Weef
Vloženo 4. 1. 2016
Líbí se mi
Jak na Nový rok, tak po celý rok! Najděte si svůj styl a držte se ho!

Jak na Nový rok, tak po celý rok! Najděte si svůj styl a držte se ho!

Styl oblékání je něco, co mnohé ženy hledají pekelně dlouho. Je to běh na dlouhou trať. Ale nebojte, dnes přicházíme s několika radami, jak tento zdlouhavý proces zkrátit.  

Začalo to, když jste byla prcek. Rodiče vás do něčeho navlékali, vy jste ale věděla lépe, co vám sluší. A tak jste jim to na základní a střední škole vrátila. Inspirovala se stylem své oblíbené zpěvačky, kombinovala nekombinovatelné a oblékala jste si to, co se vám líbí. To je přece ideální varianta, ne? Po listování starými fotografiemi si to asi už nemyslíte.

Při hledání svého vlastního stylu je nejdůležitější držet se pár bodů, které vám v tomto procesu pomohou.

Mějte se ráda

Vědět, jaké jsou vaš přednosti, mít se ráda. To je nejdůležitější věc při hledání vlatsního stylu. Zároveň je důležité znát i své nedostatky a umět s tím vším pracovat. Akceptujte svůj typ postavy, přijměte ji, buďte spokojená sama se sebou a pracujte s tím, co vám příroda nadělila.

Listujte

Listování časopisy, čtení módních blogů, hledání inspirace na Pinterestu. Pokud si nejste jistá, co máte ráda, jaká móda vás baví, jednoduše ukládejte obrázky, které vystihují módu, která vás oslovuje. Z vašeho výběru pak vyplave vámi oblíbený styl módy.

Pohodlí je nade vše

Základem, při výběru oblečení je pohodlí. Můžete být sama sebou, v pohodě a to se odrazí na vaší kráse. Vybírejte tedy do šatníku kousky, které mají vše, co mají mít:

  • Sedí vám
  • Sluší vám
  • Líbí se vám

Skříň nemusí být plná

Méně je více. Všechny to známe, skříň praská ve švech, ale v podstatě nemáme nic na sebe. Proč? Je to jasné jak facka. Při nákupech nepřemýšlíme. Koupě toho, co se vám jen líbí, ale nemáte to s čím nosit apod., je chyba. Nakupujte chytře. Věřte, že vám to usnadní život. Díky tomu se vám bude i šatník plnit kousky, které se vzájmně doplňují a tvoří celek – postupem času i váš styl.

Draze neznamená stylově

Koupě drahých módních kousků z vás nedělá stylově oblečenou dámu. Pokud totiž žena neví, jak kousky nakombinovat, jak je nosit, zákonitě vypadá spíše oblečená jak od kolotočů. Krásné kousky seženete i v sekáči. Vybírejte kvalitnější materiály, které zaručeně váš šatník pozdvihnou.

Nechte si poradit

Pokud si nejste jistá, zda saháte po správných kouscích, zda vám zaručeně sluší a pořád v tom plavete, poraďte se s někým nestranným. Stylistka na jedno odpoledne se vám určitě vyplatí, vyslechne si vás, oběhne s vámi obchody a pomůže se v módě zorientovat. 

 

Jaký je váš styl? Máte ho? Napiště nám do komentářů a nebojte se posílat fotografie vašich módních kousků.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super, přesné

Odpovědět
KATKAH
KATKAH 5. 1. 2016

Přesné , já neměla míry modelky nikdy, zásadně nekonfekční velikost, takže mě nic jiného, než si hledat svůj styl, nezbylo. Jen s těmi unáhlenými nákupy pořád občas bojuju, o počtu nekombinovatelných věcí bych mohla psát .

Odpovědět
Peťa| Fashion lover

Jojo, jakmile jsem se v nějakém outfitu cítila dobře nebo mi ho někdo pochválil, tak jsem se v něm vyfotila nebo si ho namalovala. A těď, když nevím, tak prolistuji svoji módní banku outfitů a je to. Moodboard taky mám, mám je pověšené ve skříni a inspiruji se. Vyfotím a ukáži vám ho.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 5. 1. 2016

ráda se cítím pohodlně a chodím oblékaná tak, aby mi to slušelo a taky trochu zakrývalo špíčky

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

mám to stejně, proto nosím raději volnější věci a černou barvu

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 493
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.