Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi

Jak jsem ušetřila se Striplac!

Hanka - HandaBanda
Hanka - HandaBanda
Vloženo 13. 1. 2014
Líbí se mi
Jak jsem ušetřila se Striplac!

Jak jsem ušetřila se Striplac!

Tak to jsou ony - moje nové Striplac nehty. Každou chvilku si je prohlížím a hýčkám. Aby ne, když jsem kvůli nim včera málem zešílela! To si nechte vyprávět.

Léta chodím k perfektní nehtařce na gelové nehty. Vyzkoušela jsem i 3D. Paní Monika je fakt dobrá! Ale život tomu chtěl, že jsem se přestěhovala a dojíždět za ní 100 km a hledat vzájemné termíny začalo být náročné. A co teprve když se třeba gel odlomil… Nechtěla jsem jinou nehtařku. Chtěla jsem celkově jiné řešení.

A pak jsem četla o novince Striplac. Zrovna tady na stránkách ŽENY, s.r.o. - Zaujalo nás: Svlékací nehty. 

Jenže!

Startovací sada mi přišla drahá. Přesto jsem byla rozhodnutá si ji koupit, když tu v Lidlu začali prodávat sadu s UV lampou za třetinu. Nejprve mi ji vyprodali - než jsem se rozhodla. A pak, náhodou, mezi svátky, byla k mání v Praze. Tak jsem si ji koupila.

Přečetla jsem několik diskusí o tom, jak jiné ženy kombinovaly tyto Strip laky s těmi běžnými.
Naštěstí jsem podkladovou a krycí bázi v jednom šla koupit do prodejny na Smíchov osobně! Paní prodavačka mi vysvětlila, že zatímco Striplac se vytvrzuje pod UV/LED lampou, běžný lak zasychá odpařováním acetonu na vzduchu, takže to kombinovat nejde - popraská to. K bázi jsem proto přidala i jeden barevný lak (co jsem původně nechtěla) a těšila se na dílo.

A pak to začalo.

Rozprostřela jsem  se v obýváku. Připravila nehty, před sebe návod a pustila se do toho. Vypadalo to jednoduše a snadno. Až do chvíle, kdy mělo být hotovo a já stále obtiskávala prsty jedné ruky do laku ruky druhé. Zoufalství. Co když lampa z Lidlu není dobrá? Co když musí být LED a ne jen UV? Co budu dělat s těmi vrstvami, které nevím, jak dostanu dolu, když nejsou vytvrzené? (Protože jejich výhoda je právě v tom, že cca po 14 dnech se dají krásně sloupnou. Ale vytvrzené!) Přítel začal hledat informace a já znovu a  znovu "zapékala" v naději, že snad....

V mezičase jsem tak přečetla, že lak je i na UV i na LED - takže lampa musela stačit.
Jenže pod slovem "výpotek", o kterém v návodu psali, jsem si představila mokré kapky. A to byl ten kámen úrazu. To, do čeho jsem se obtiskávala a vypadalo to jako špatně uschlý klasický lak, byl právě onen "výpotek"!! A v momentě, kdy jsem se odvážila nehty otřít, smířená s tím, že setřu i celou práci, jsem objevila hotové blýskající se červené nehty!

A tak jsem se rozhodla vás pobavit a třeba i nadchnout pro Striplac, protože KONEC DOBRÝ, NEHTY KRÁSNÉ (a za dostupnou cenu a právě o to šlo)!

 

P.S.

Je konec února a já přidávám novou barvu - nachovou - barva ŽENY s.r.o.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 18. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

Odpovědět
Klára Hrbáčová
Klára Hrbáčová 7. 2. 2018

Nehty si také nechávám dělat, sama bych to asi nezvládla, možná ano, ale beru to i jako relaxaci Tohle jsem ještě nezkoušela, ale musím říct, že se vám opravdu povedly a vypadají moc hezky

Odpovědět
avatar
Adéla Tas 7. 12. 2017

Dobry den Hanicko,prosim vas a co konkretne jste si tedy prikoupila k lidl sade?a za kolik?a znacku prosim?

Odpovědět
avatar
Deniska Dendulková 26. 11. 2017

Pokud byste někdo mě zájem prodalvám nadstandartní sadu nevhodný dárek a už nevyužiji použité 2x malm komplet sadu a 16 laků navíc pište klíďo i na email deninek9@seznam.cz

Odpovědět
avatar
Adéla Tas 7. 12. 2017

Mate jeste?kdyztak mi napiste na tel 777555202

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.