Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi

Fantazie s nákupy z druhé ruky

Kristi19
Kristi19
Vloženo 7. 7. 2019
Líbí se mi
Fantazie s nákupy z druhé ruky

Fantazie s nákupy z druhé ruky

Krásnou sobotu.

Nakupování v sekáčích si užívám od svých 15 let. Když jsem poprvé objevila kouzlo sekáče, koupila jsem si své první sako značky Hugo Boss. Vzpomínám si, že bylo růžové, delšího střihu, na jeden větší knoflík, vidím ten den, jako by byl včera.

Jedeme s rodiči na Slovensko k rodině. Cesta je dlouhá, a tak jsme se rozhodli pro zastávku a tentokrát byla zastávka ve městě a ne u lesa, tak jak to vždy bývalo. Vystoupila jsem z auta a obešla si obchůdky, které město nabízelo. Vůbec se mě neptejte, jak se městečko jmenovalo, protože si to vůbec nepamatuji, už je to tak dávno.

Jisté je to, že jsem byla nadšená ze svého úlovku a nadšení mi zůstalo do dnes. Miluji nakupování a v sekáčích si nákupy doslova užívám, protože takové poklady za pár korun jinde nenajdete.

Za roky praxe s nakupováním z druhé ruky, už v těchto obchodech nemusím trávit hodiny, abych objevila ten poklad pravý pro mě. A to mě také baví, že už nemusím hledat hodiny a hodiny, už je to rychlé a to se mi líbí.

Takže, co se mi nejvíce líbí na nákupech v sekáčích?

Nejvíce asi to, že se oblečení nevyhazuje, ale může posloužit dalším lidem, kteří ho nějaký čas ještě používají. Potom se mi líbí, že nabízí za pár korun i značkové kousky, za které bychom v obchodě zaplatili mnohem více. Takže je fajn si koupit luxusní oblečení a nikdo nepozná odkud ho máte, to se mi líbí a moc. Na mateřské jsem do sekáče chodila opravdu často a mohu říct, že nikdo nepoznal, kde nakupuji a naopak se všechny maminky zajímaly, kde jsem to nebo tamto koupila, protože to chtěly také. A tak mě baví, že co si koupím v sekáči, nebude mít každý druhý.

Prozradím Vám, jaký kousek nakupuji nejraději v sekáčích, kousek, který mi přijde, že je nejméně opotřebovaný. Jsou to právě saka. Sako, které jsem si koupila jako první kup, jsem nosila deset let jsem „saková“ a zbožňuji vypasovaná sáčka.

V Brně je second handu opravdu hodně a můžete si vybrat, doporučuji si je projít, nabízí různé akce a slevy. Právě myslím na Textil House, který je momentálně můj nejoblíbenější. Oblíbila jsem si ho, když jsem bydlela v Praze a teď nakupuji na pobočkách v Brně. Zjistila jsem, že Textil House, dělají skvělou věc ještě navíc. Oblečení, které neprodají dávají dětem do různých kroužků, aby si z nich mohly vytvářet další výrobky, no není to báječné? Nic se nevyhodí, ale použije.

Také bych se ráda zmínila o akci, kterou pořádají děvčata v Praze a mně moc mrzí, že se nemohu zapojit, snad někdy příště. Je to akce s názvem dobročinný Jůtůb Kelebrity bazar a výtěžek půjde pro rodiny v nouzi, nadačnímu fondu Vrba, který těmto rodinám pomáhá.

Akce probíhá 17.2.2018 v Praze a více informací zjistíte zde, kde Svět podle Lu neboli Lucka, představuje a krásně popisuje tuto dobročinnou akci.

Každý nákup mi vykouzlí nádherný den, věřte nebo ne

Krásné a pohodové nákupy z druhé ruky. Žádné plítvání

Vaše Kristi ♥

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 7. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 28. 11. 2019

Taky mám ráda nákupy oblečení z druhé ruky přes https://obleceni.biginzerce.cz/ Vždycky jsem překvapená co všechno za super kousky se dá najít a když mi oblečení nevyhovuje velikostí, tak si jej klidně sama přešiju.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 769
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.