Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nadett
Nadett
Vloženo 14. 1. 2021
Líbí se mi

Vyzkoušejte oční masku s relaxační energii z minerálů.

Nadett
Nadett
Vloženo 14. 1. 2021
Líbí se mi
Vyzkoušejte oční masku s relaxační energii z minerálů.

Vyzkoušejte oční masku s relaxační energii z minerálů.

www.chakra.cz 

Precizní ruční výroba, relaxační maska z minerálů na oči.

Růženín, Zelený Aventurín, Černý obsidián.
Ametystová maska je za příplatek + 399,-Kč

Pojďte zklidnit mysl, uvolnit své tělo a nechte se unášet v tichu pod touto nádhernou maskou z minerálů. Na první dotek působí chladivým dojmem, ale po přiložení na obličej se během chvilky ztotožní s vaší pokožkou, přijme její teplotu a přenáší svoji energii do celé oblasti obličeje i hlavy. Maska krásně přilne a svojí vahou jemně stimuluje podkoží. A jako každý kámen mají i tyto masky svoji vlastní energii, která působí ve vzájemné synergii s vaší osobností. Když si k tomu přidáte pár kapek vonných esencí, příjemnou hudbu či meditaci, váš obličej se uvolní a stresy se rozplynou a svět je zase o něco krásnější.

 

Výhodou této masky je, že vám vydrží velice dlouho a můžete ji přiložit na libovolné místo na těle. Je třeba respektovat její zpracování, chovat se k ní šetrně, netahat silou a nesnažit se ji rovnat či jinak násilím tvarovat.

Růženín - je kámen nepodmíněné lásky. Vnáší lásku k sobě samé, čistí a otvírá srdce na všech úrovních. Vyhlazuje pleť. Když ji přiložíte na hrudník, pomáhá při odstraňování nahromaděných blokujících energií v plicích, a také posiluje srdce. Stejně tak přiložením do oblasti beder pomáhá uzdravovat ledviny a nadledvinky. Položením do oblasti podbřišku pomáhá zvyšovat plodnost a celkově vibrace v pánvi.

Ametyst - je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže dle potřeby povzbudit i uklidnit. Při meditaci odvrací vaše myšlenky od všeho světského směrem k hlubšímu a uklidňujícímu poznání. Příznivě působí na schopnost rozhodování. Pomáhá přenosu nervových signálů v mozku. Je vynikající při nespavosti způsobenou přílišnou aktivitou mozku a chrání před opakujícími se nočními můrami. Zlepšuje paměť i motivaci, snižuje bolesti hlavy. Je skvělý jako čistič krve a aury. Přiložením na oblast břicha pomáhá při nerovnováze zažívacího traktu a blahodárně působí na střeva. 

Zelený avanturín - pomáhá uklidnit a tišit bolesti srdce. Roptyluje negativní emoce i myšlenky. Velice dobře pohlcuje elektrosmog, chrání před toxickými látkami. Ruší dopad negativních situací a obrací je v opak. Ulehčuje pochopení problémů, působí příznivě na vytrvalost. Stabilizuje duševní stav, podporuje vnímavost, zvyšuje kreativitu. Spojuje v jedno citovou a rozumovou vrstvu osobnosti. Pomáhá navodit příjemný stav vyrovnanosti. Přiložením na břicho zahání žaludeční nevolnost. 

Černý obsidián - účinkuje mimořádně rychle a s obrovskou silou. Zbavuje destruktivních a oslabujících vlastností, poskytuje stabilní podporu. Vytváří silný šťít proti všemu negativnímu. Umožňuje důkladné a do hloubky jdoucí léčení duše. Pomáhán odkrývat pravdu. Má silný uklidňující účinek při odstranění stresu a napětí. Napomáhá strávit vše, co je těžko přijatelné. Odstraňuje bloky a napětí ve fyzickém i jemnohmotném těle. Snižuje bolest při artritidě, problémech s klouby, křečích a zraněních. Pro citlivější jedince může být příliš silný, proto opatrně. Své účinky prokáže i položený vedle postele na nočním stolku.

Dlaší informace získáte na webu: www.chakra.cz 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 880
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.