Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Simonita
Simonita
Vloženo 16. 11. 2016
Líbí se mi

Vánoční inspirace: designy, které neomrzí

Simonita
Simonita
Vloženo 16. 11. 2016
Líbí se mi
Vánoční inspirace: designy, které neomrzí

Vánoční inspirace: designy, které neomrzí

Vánoce jsou pro většinu retailerů a poskytovatelů služeb tím nejsilnějším obdobím, nejen prodejem, ale i mírou marketingových aktivit. Pro Giftisimo to platí dvojnásobně, a proto se na toto sváteční období připravujeme dlouho před začátkem zimy. Pečlivě vybíráme a připravujeme kolekce, školíme Gifti Ladies a těšíme se, až to vypukne.

Na nové vánoční kolekci jsme si dali opravdu záležet. Kromě novinek jako je ekopapír s potiskem v ní najdete i zajímavé kombinace barev a dekorace, které se jen tak nevidí.

Tradiční vánoční design

Spojení červené, zlaté a zelené barvy je vánoční klasikou a ani letos v naší kolekci nechybí. Můžete se třeba těšit na kompletní dárkové sety jako například elegantní červené krabice se vzorovaným víčkem. Jednoduché a krásné.

Nedbalá elegance ekopapíru

Novinkou kolekce je jeden z módních trendů dneška – ekopapír se vzorem zimních rukavic. Spojení drsného hnědého balicího papíru a jemného vzoru vytváří dojem dárkového balení s jistou dávkou nedbalé elegance. Doplňte k tomu zářivě bílou stuhu a síťovou kokardu a je z toho nádherný dárek, který vaše blízké potěší dvojnásobně. Jako doplněk k dárkovému balení doporučujeme vlastnoručně vyráběné přání, na jehož tvorbu Gifti Ladies speciálně školíme.

Představujeme nové svěží barvy

Hitem těchto Vánoc je také světlozelený balicí papír ve spojení s luxusní zlatou barvou. Pokud k tomu připojíte také přání ve smaragdově zelené, vytvoříte krásný mix jednoduché a čisté elegance. Tento typ balení se hodí pro ty, kteří si nepotrpí na ornament, ale preferují minimalizmus a přímé linie. 

Ledová krása

Kvalitní materiál, kombinace stříbrné, růžové a fialové a k tomu pravidelný vzor sněhových vloček na dárkových krabicích. Tato dárková sada je jednoznačně určená těm, kteří obdivují krásu polární záře a zároveň noblesu ledové krajiny. Sadou rozhodně neurazíte – právě naopak, obdarovaný bude ještě dlouho vzpomínat na to, jak krásně jste mu nechali zabalit letošní dárek.

Inspirováno přírodou

Noční obloha posetá hvězdami je královnou zimy. My jsme se její krásou inspirovali, a tak můžete v zimní kolekci najít také tmavomodrý balicí papír s jednoduchým vzorem sněhových vloček. Ideální balení nejen pro dospělé, ale i pro děti. Doporučujeme ozdobit vánočními dekoracemi a přidat také vánoční přání.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
Simonita
Simonita 24. 1. 2017

děkujeme

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 10. 1. 2017

Moc pěkné

Odpovědět
sarka49
sarka49 21. 11. 2016

Kombinace s modrou je překrásná

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 321
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.