Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Trendy Rendy
Trendy Rendy
Vloženo 21. 12. 2015
Líbí se mi

Co nadělit mužům k Vánocům...

Trendy Rendy
Trendy Rendy
Vloženo 21. 12. 2015
Líbí se mi
Co nadělit mužům k Vánocům...

Co nadělit mužům k Vánocům...

A máme to tady, za 3 dny je tu Štědrý večer a vy nevíte, co vašemu miláčkovi - manželovi, příteli, milenci nadělíte pod stromeček. Není nic jednoduššího, než se nechat na poslední chvíli inspirovat.

Jako stylistka vám poradím, kde najdete vše na jednom místě a ještě vám pomohou s výběrem, popř. doporučí nějakou maličkost, která by se vašemu muži mohla hodit. Mají tu na výběr zimní bundy, košile všeho druhu, šály, kravaty, pouzdra na kravaty a spoustu dalších věcí pro pravé džentlmeny. Můžete zde koupit i krásný pánský oblek či kabát, ale to už bych doporučovala vybírat spolu s vaším mužem.  Obchod GRAND, který je  již spoustu let na stejném místě a vlastní ho paní Ivanka, najdete na Praze 1.

Jedna z maličkostí, kterou můžete koupit svému miláčkovi sama,  je takový kapesníček do vrchní kapsy saka. Vypadá nádherně nejen v obleku, ale i v běžně nošeném saku bez kravaty. Zdobí totiž sám o sobě a vaše námitka, že se u nás muži " nezdobí ", není na místě. Musíme je to naučit. Není nic hezčího než, když se muž snaží, aby se vám líbil. Spousta mužů by se ráda oblékala hezky, ale nemá na to " buňky ". Pojďme jim poradit, ať jsou přitažliví a krásní, zkrátka praví džentlmeni. Třeba se pak budou i tak chovat. V příští článku vám dám rady, jak kapesníček hezky naskládat. A když koupíte takový, který bude odpovídat naturelu vašeho muže, uvidíte, že ho bude rád nosit.

 

 

Zdroj: Pinterest

 

... je to krásné a originální, co říkáte?

Ještě vás nechám nahlédnou do výloh obchodu GRAND, jak jsem je pro vás nafotila. Bohužel přes sklo, ve skutečnosti byly výlohy nádherné, ale o tom se můžete přesvědčit, až půjdete kolem...

  

Třeba vás článek namotivuje a začnete své muže také  "parádit"...

Někteří muži mohou namítnout, že to umí sami a takové taky znám. Opravdu se tomu naučili. Ale proč by jich nemohlo chodit po ulicích více... co říkáte, jdete do toho se mnou...?

Nechceme potkávat přece jen samé "sportovce" nebo pány, kteří jdou právě do hor.

 

 

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 29. 1. 2017

Není to lehké

Odpovědět
Katka Pavlíčková
Katka Pavlíčková 23. 12. 2015

Krásný věci, díky za tip!

Odpovědět
Věra3
Věra3 22. 12. 2015

Trochu té uprimnosti ,věrnosti,porozumění ,lásky ,dárky k nezaplacení

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 479
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.