Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 5. 2. 2020
Líbí se mi

Český ples byl i letos velkolepý

avatar
Johanka Kotěšovcová
Vloženo 5. 2. 2020
Líbí se mi
Český ples byl i letos velkolepý

Český ples byl i letos velkolepý

Plesová sezona vrcholí. V sobotu 1. 2. proběhl už třetí ročník Českého plesu, který právem patří k nejkrásnějším společenským akcím u nás.  Tato významná akce plesové sezóny, se už tradičně konala v nádherných prostorách Obecního domu a stala se přehlídkou těch nejkrásnějších šatů   od nejznámějších módních návrhářů. 

Večer nabitý kulturním programem opět moderoval charismatický Jan Čenský a krásná Iveta Vítová v elegantních zelených šatech. Mezi vystupujícími nechyběli nejlepší čeští zpěváci a zpěvačky v čele s Hanou Zagorovou, Ondrou Rumlem nebo kapelou Olympic. Celým plesem provázela kapela BOOM! BAND Jiřího Dvořáka známá dlouhodobou spoluprací s legendami českého showbyznysu a objevil se i zpěvák Dan Hůlka.

Smetanova síň Obecního domu uvítala hosty Českého plesu dech beroucí květinovou výzdobou. Na své si přišli i milovníci moderní gastronomie, ke kulinářským specialitám se podle nejnovějších trendů podávalo pravé šampaňské. 

Ani letos si výjimečnou událost nenechala ujít řada známých osobností, užily si večer plný tance, vynikající gastronomie a také se předvedly v nejrůznějších róbách. Mezi hosty byli například Petr Janda s manželkou, Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová, Eliška Bučková, Aneta Vignerová, Veronika Chmelířová, Osmany Laffita, Kristina Kloubková, Sandra Parmová, Karel Kašák a další.

V rámci slavnostního večera proběhla dražba a předání finanční podpory v hodnotě 750.000 Kč pro rodiny postižených dětí. Výtěžek aukce se tak rozdělil na pomoc mezi tři dětské příběhy. Partnery dražby byli Osmany Laffita, INBAR Diamond centre a Nia-sperky.cz.

Více informací naleznete na www.ceskyples.cz

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 5. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 6. 2. 2020

Krásný ples. Líbily se mi také nádherné šaty.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 5. 2. 2020

určitě hodně povedená akce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 093
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.