Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Dee
Dee
Vloženo 29. 7. 2013
Líbí se mi

Bra-fitting. Co je to?

Dee
Dee
Vloženo 29. 7. 2013
Líbí se mi
Bra-fitting. Co je to?

Bra-fitting. Co je to?

CO JE TO BRA-FITTING?

Bra-fitting, (fitting, poradenství při výběru spodního prádla) není jenom „Kouknu a vidím“. Jde o ucelenou službu doporučení správné podprsenky, spodního prádla nebo plavek s cílem formování postavy, odstranění některých problémů souvisejících s nesprávným výběrem spodního prádla nebo plavek. Součástí kvalitního bra-fittingu by měla být komunikace se zákaznicí o tom, proč ji doporučujeme velikost, střih, materiál a jak správně prádlo obléci, případně taky kde dělala u předchozího výběru největší chyby.

Z ČEHO SE SKLÁDÁ KVALITNÍ BRA-FITTING?

Určení správné velikosti Doporučení vhodného střihu a materiálu Vysvětlení způsobu správného oblečení podprsenky Komunikace se zákaznicí (o velikosti, o problémech, o chybách, o doporučeních ve střihu, atd.)

JAKÁ JE PŘIDANÁ HODNOTA BRA-FITTINGU PRO ZÁKAZNICI?

Vyšší opora poskytnutá poprsí (snížení bolesti v prsou - sport, neomezený pohyb)
Snížení zdravotních rizik (otlaky od kostice, zapařeniny, tuhnutí šíje, migrény, bolesti zad, atd.) Formování postavy (zvednutí povislého poprsí, jednodušší nákup konfekce)
Prevence poklesu poprsí
Zvýšení sebevědomí
Snížení nepohodlí plynoucího ze špatné podprsenky (padající ramínka, vypadávající prsa)
Zlepšení držení těla

JAK PROBÍHÁ BRA-FITTINGOVÉ PORADENSTVÍ?

I když je pro mnoho žen nákup spodního prádla stresující, nákup s bra-fittingem by měl být příjemnou záležitostí. Odborně vyškolený personál (bra-fitter) Vám nikdy nedá dvacet podprsenek a nenechá Vás v kabince bez pomoci. Na začátku se zeptá na Vaše představy, zkušenosti a pocity. Pak Vás může, ale nemusí přeměřit metrem a dá vám obvykle 1-2 zkušební podprsenky. Pokud Vás bra-fitterka nezměří, neznamená to, že něco zanedbala. Krejčovský metr se spíše používá jako nástroj k znázornění – např. pomocí metru je bra-fitterka schopna názorně ukázat, jak velký je obvod 85 a nemá smysl ho nosit, pokud má žena pod prsy 64 cm. Jsou to zkušební podprsenky, pomocí kterých se dostaneme k správné velikosti i střihu. Dobrá bra-fitterka ukáže, jak správně podprsenku obléci, jak dotáhnout ramínka, zkontroluje správné vedení kostice. Zeptá se na pevnost obvodu, Vaše pocity, tvar poprsí. Pokud vše sedí a vy jste spokojena, nabídne Vám podobné typy podprsenek, ve velikosti, kterou jste spolu odladili. Dále pak můžete zkoušet sama, nebo s pomocí personálu. Důležité je, že konečné rozhodnutí o výběru je vždy na zákaznici. Ani nejlepší odbornice by Vás neměla tlačit do podprsenky ve které se necítíte.

 

Pro více informací: www.braexpert.cz ... Nebo kontaktujte rovnou mne a já vám velmi ráda pomůžu a poradím jak na to. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Ovace
Ovace 27. 11. 2016

Odpovědět
konatovka
konatovka 14. 8. 2014

Netušila jsem, že toto existuje.

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 5. 8. 2014

Mohu jen souhlasit. Také jsem roky nosila špatnou velikost, až po návštěvě v LeChaton mi konečně prádlo sedlo tak, jak má. Ale musím říct, že to neplatí pro všechny střihy podprsenek. Musím volit individuálně třeba sportovní. Ale odbornou pomoc určitě doporučuji.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 8. 2014

nejspíš dobrá myšlenka, ale mám na to?

Odpovědět
simlenka
simlenka 5. 8. 2014

Bra-fitting je zdarma, viz. třeba ve zmiňované Správné podprsence. Nic Vás nenutí kupovat, poradí a můžeme klidně odejít bez zakoupené podprsenky a koupit si nějakou (už ve správné velikosti) na internetu

Domča
Domča 31. 7. 2014

Díky bra-fittingu vím, jaká je moje skutečná velikost (OPRAVDU to není 75C ) a jaké střihy mi sluší. Doporučuji obchod Správná podprsenka http://spravnapodprsenka.cz/dulezite/kalkulator-velikosti

Odpovědět
simlenka
simlenka 5. 8. 2014

Také doporučuji obchod Správná podprsenka

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
87 436
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.