Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 24. 3. 2017
Líbí se mi

10 věcí, které by nám neměly chybět v kabelce

Pavlína D.
Pavlína D.
Vloženo 24. 3. 2017
Líbí se mi
10 věcí, které by nám neměly chybět v kabelce

10 věcí, které by nám neměly chybět v kabelce

„Zabalit“ si vše potřebné na celý den do jedné kabelky, to bývá někdy pořádná fuška. Doklady, klíče a mobil, to je samozřejmost. Ale my ženy se neobejdeme bez dalších věcí.

1.    Rtěnka a balzám na rty

Umíte si představit svůj den bez jeleního loje? Jakmile jej jednou vyzkoušíte, bude to doslova droga. Na druhou stranu, suché a popraskané rty nejsou nic pěkného. Balzám může nahradit lesk na rty nebo hydratační rtěnka. Kabelka však pobere oboje. A jeden zajímavý článek o rtěnkách, který vás jistě inspiruje, najdete ZDE.

2.    Korekční tyčinka

Někdo nosí rovnu celý pudr nebo make-up, ale pro případ záchrany a v rámci úspory místa v kabelce stačí bohatě korekční tyčinka.

3.    Parfém a deodorant

 Vyplatí se zvolit miniflakon své oblíbené vůně, nebo alespoň vzoreček. A pokud se vám nechce nosit parfém, přibalte si do kabelky malý deodorant.

4.    Zrcátko a hřeben

Bez těchto dvou pomocníků to zkrátka nejde. Zafouká vítr, zmoknete, rozmažete si oko. Zkrátka maličké zrcátko a minihřebínek v kabelce je nutnost.

5.    Tabletky na bolest

Bolest hlavy, zad nebo menstruační bolesti se dostaví zpravidla v tu nejméně vhodnou chvíli. Proto je vždy dobré nosit u sebe alespoň dva prášky na bolest.

6.    Dezinfekční gel na ruce

Nevím jak vy, ale já jej nosím v kabelce neustále již několik let a nedám na něj dopustit. Využijete jej prakticky kdykoliv si chcete koupit něco k jídlu, na veřejných záchodkách a je skvělý také pro děti. Pohotovostní gel na ruce můžete pořídit i v maličkém cestovním balení.

7.    Balík s kapesníčky

Další nutnost, ať už máte děti, nebo ne. Kapesníčky využijete nejen na smrkání, ale také na utření rukou, nebo s nimi můžete vyčistit nějaký flíček. A maminkám malých dětí jedno balení rozhodně nestačí!

8.    Žvýkačky nebo osvěžující bonbón

Žvýkačky jsou moc fajn především po jídle. Osvěží vám dech a navíc žvýkání mnoho z nás uklidňuje. Balíček žvýkaček nebo například mentolových bonbónů určitě využijete.

9.    Vložka

Menstruace nebo jiné problémy se mohou ohlásit kdykoliv. Zkrátka vložka, ideálně malá slipovka, se může hodit vždy. Navíc v kabelce nezabere prakticky žádné místo.

10.  Notýsek a tužka

Ideální je malý kalendář s tužkou, který si vložíte do kabelky. Můžete jej využít na poznámky, plánování času. Většina z nás používá kalendář v mobilu, nicméně tužka a papír mají stále svou důležitou funkci.

 

A co vy milé dámy nosíte obvykle v kabelce?  

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 17. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Clairest
Clairest 17. 1. 2018

Nenosím skoro nc

Odpovědět
Gabill
Gabill 7. 4. 2017

Moja kabelka obvykle vazi asi tonu.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 1. 4. 2017

Rtěnky, parfém, korekční tyčinka?????????

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 460
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.