avatar
Jana Burešová
vloženo 7. 11. 2017
Líbí se mi

Zdravé křupky pro děti nebo zmrzlina bez cukru

avatar
Jana Burešová
vloženo 7. 11. 2017
Líbí se mi
Zdravé křupky pro děti nebo zmrzlina bez cukru

Zdravé křupky pro děti nebo zmrzlina bez cukru

Miluji rychlé recepty asi jako každá máma malých dětí. Představa že trávím v kuchyni přípravou nějaké dobroty věčnost se mi nelíbí, navíc když je ona dobrota snědená za pár minut mi to přijde i trochu škoda času.

Barvivům a všemožným nesmyslům v jídle se snažím vyhýbat, ale současně chci, aby moje děti mlsaly zdravě. V mém e-booku: Za hubičku je nejenom návod na to, jak udělat skvělou slaďoučkou zmrzlinu bez špetky cukru ale i báječné čokoládové křupky pro děti.

Super velké křídy nebo dárek za pár korun

Vyrobit křídy je lehčí, než se může zdát, navíc na rozdíl od kupovaných jsou témě nerozbitné a vydrží opravdu dlouho. Když je mé děti prvně viděli byly naprosto nadšené, a i přesto že jim několikrát upadly přežily to bez sebemenší úhony.

Vždy jsem si marně lámala hlavu čím potěšit kamarádku nebo příbuzného. Jestli se také řadíte mezi lidi, co každoročně vymýšlí, co koupit, bude pro vás tahle knížka inspirací. Navíc když dárek zabalíte do originálního balícího papíru můžete nejen potěšit ale i pobavit.

V tomhle e-booku najdete jen rychlé recepty a návody

V e-booku najdete všechny návody mnou ozkoušené a osvědčené a v praxi neustále využívané. Tahle knížka stojí za přečtení, když máte hluboko do kapsy a chcete druhého nebo sebe potěšit. Ale je vhodná i pro toho kdo žije v souladu s přírodou a důležitá je pro něho především ekologie.

Přeji krásné čtení

Jana Burešová

http://janaburesova.cz/e-book-za-hubicku/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Siraellen 7. 11. 2017

super

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 781
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení