Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 2. 9. 2016
Líbí se mi

Začala škola....čarujte...dýchejte :)

Olga Bušková
Olga Bušková
Vloženo 2. 9. 2016
Líbí se mi
Začala škola....čarujte...dýchejte :)

Začala škola....čarujte...dýchejte :)

Tak už to začalo....deset měsíců....vzorečky...písemky...ořezané pastelky...aktovka....ranní svačiny....úkoly....brzké vstávání.

Září hlásí: pozor, pozor začala škola.  

 

Jak připravit svůj domov na začátek školy, aby nás ta školní docházka dětí bavila a nebyly jsme ječící matky hned první týden školy?

 Mám pro nás recept na VESMÍRNÝ VYSAVAČ. 

 

Ingredience:

Vy

Místo, kde budete chvíli sama

Příjemná hudba /není podmínkou/

 

Postup:

Najděte si doma místo, kde budete chvíli sama a posaďte se rovně. Uvolněte se a narovnejte se. Můžete si pustit příjemnou hudbu a  pomalu zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechtěte. Až budete připravená, tak si představte, že celý váš domov obklopuje pole velmi jasného bílého světla, a toto světlo proniká do stěn i předmětů a proměňuje vše přítomné v světlo. Pak si představte veliký obří vysavač, který je tvořený světlem a jezdí a odsává vše negativní. Vše co stresuje. Vše co stagnuje. Vše co vyčerpává. Vše co je nedokončené. Vše rozbyté a nefunkční. Tmavé kouty mění na světlá krásná zákoutí. Představte si, že je to stejné, jako když v televizi ladíte signál, dokud budete vidět světlo a příjmné krásné zářivé prostředí ve všech koutech a místnostech, tak pomalu otevřete oči. Jste připravená vy i váš prostor na začátek školního roku. Váš prostor vás podpoří.

 

Občas je ale dobré proběhnout se i se skutečným hadrem a smetákem po bytě. I když prach neroste geometrickou řadou, max. 5 cm, tak jeho dlouhodobá přítomnost v protoru vyčerpává. A nepomůže ani vesmírný vysavač. Přidáním pár kapem esenciálního oleje do vody, s kterou vytřete místnost dělá zázraky.   Dobrou volbou je citron, pomeranč, rozmarýna, máta, cedr, eukalyptus nebo třeba levandule.  Pokud chcete, aby vám domov voněl, provoňte prostor. 

 

A až budete cítit, že se z vás pomalu stává ječící přepracovaná matka, zapněte znovu vesmírný vysavač. Testováno na lidech, funguje to! 

 

Přeji krásný měsíc nejenom školních začátků

 

Olga

www.olgabu.cz 

Spoj se se mnou na facebooku, kde každý den najdeš inspiraci pro prostor i duši. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 22. 9. 2019

My jsme se na začátek školního roku moc těšili. Dcera šla do první třídy, takže byla plná očekávání, co ji čeká. Vybrala si krásnou aktovku z https://www.bagmaster.cz/katalog/aktovky a už první den si ji chtěla vzít, aby ji ukázala paní učitelce. Jsem ráda, že ani po měsíci školy ji její nadšení nepustilo, tak snad bude ze školy nadšená co nejdéle.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 7. 9. 2016

pro mne začala škola obrovským zápřahem v práci a včera bohužel i žlučníkovým záchvatem ...

Odpovědět
sipeji
sipeji 7. 9. 2016

skvělé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 358
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.