avatar
Olga Bušková
vloženo 2. 9. 2016
Líbí se mi

Začala škola....čarujte...dýchejte :)

avatar
Olga Bušková
vloženo 2. 9. 2016
Líbí se mi
Začala škola....čarujte...dýchejte :)

Začala škola....čarujte...dýchejte :)

Tak už to začalo....deset měsíců....vzorečky...písemky...ořezané pastelky...aktovka....ranní svačiny....úkoly....brzké vstávání.

Září hlásí: pozor, pozor začala škola.  

 

Jak připravit svůj domov na začátek školy, aby nás ta školní docházka dětí bavila a nebyly jsme ječící matky hned první týden školy?

 Mám pro nás recept na VESMÍRNÝ VYSAVAČ. 

 

Ingredience:

Vy

Místo, kde budete chvíli sama

Příjemná hudba /není podmínkou/

 

Postup:

Najděte si doma místo, kde budete chvíli sama a posaďte se rovně. Uvolněte se a narovnejte se. Můžete si pustit příjemnou hudbu a  pomalu zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechtěte. Až budete připravená, tak si představte, že celý váš domov obklopuje pole velmi jasného bílého světla, a toto světlo proniká do stěn i předmětů a proměňuje vše přítomné v světlo. Pak si představte veliký obří vysavač, který je tvořený světlem a jezdí a odsává vše negativní. Vše co stresuje. Vše co stagnuje. Vše co vyčerpává. Vše co je nedokončené. Vše rozbyté a nefunkční. Tmavé kouty mění na světlá krásná zákoutí. Představte si, že je to stejné, jako když v televizi ladíte signál, dokud budete vidět světlo a příjmné krásné zářivé prostředí ve všech koutech a místnostech, tak pomalu otevřete oči. Jste připravená vy i váš prostor na začátek školního roku. Váš prostor vás podpoří.

 

Občas je ale dobré proběhnout se i se skutečným hadrem a smetákem po bytě. I když prach neroste geometrickou řadou, max. 5 cm, tak jeho dlouhodobá přítomnost v protoru vyčerpává. A nepomůže ani vesmírný vysavač. Přidáním pár kapem esenciálního oleje do vody, s kterou vytřete místnost dělá zázraky.   Dobrou volbou je citron, pomeranč, rozmarýna, máta, cedr, eukalyptus nebo třeba levandule.  Pokud chcete, aby vám domov voněl, provoňte prostor. 

 

A až budete cítit, že se z vás pomalu stává ječící přepracovaná matka, zapněte znovu vesmírný vysavač. Testováno na lidech, funguje to! 

 

Přeji krásný měsíc nejenom školních začátků

 

Olga

www.olgabu.cz 

Spoj se se mnou na facebooku, kde každý den najdeš inspiraci pro prostor i duši. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
hudlenka 7. 9. 2016

pro mne začala škola obrovským zápřahem v práci a včera bohužel i žlučníkovým záchvatem ...

odpovědět
avatar
sipeji 7. 9. 2016

skvělé

odpovědět
avatar
Janini83 6. 9. 2016

Hmm, to vyzkouším

odpovědět
avatar
Siraellen 6. 9. 2016

nádherné

odpovědět
avatar
hudlenka 2. 9. 2016

moc dobře vím, že začala škola...fronty u nás v krámě jsou nekonečné, i když se tedy snažíme a jedeme jako tryskomyši... už měsíc to trvá a včera byl NEJ den, lidí 300 platících a s nimi další členové rodiny...a to jsem z malého města...žádné velkoměsto nebo supermarket...

odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
9
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
67 825
registrovaných inspirativních žen
2 887
testovaných produktů
108 807
vložených hodnocení