Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

WV - E. V. Č. A ....
WV - E. V. Č. A ....
Vloženo 17. 9. 2019
Líbí se mi

Wanda Vorlová a její šestina aneb tři témata k 15. dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

WV - E. V. Č. A ....
WV - E. V. Č. A ....
Vloženo 17. 9. 2019
Líbí se mi
Wanda Vorlová a její šestina aneb tři témata k 15. dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

Wanda Vorlová a její šestina aneb tři témata k 15. dni v měsíci vhodná pro ženy i muže

Příjemný nedělní večer Vám všem,

je tu v pořadí již ŠESTINA a další témata, kterými Vás hodlám dnes obohatit

Téma jsem vybrala shodné na předchozí srpen,  i nynější září: vychytávky a zlepšováky.

Deset již znáte a dalších 10 je tu. Jdeme na to:

A/ POMOCNÉ:

1/ Máte nějaké oblíbené DÁRKOVÉ TAŠTIČKY, které si chcete ponechat na památku, ale nenapadá Vás, jak je prakticky využít? = Co z nich udělat úkryt potřeb na toaletách a zavěsit je na zeď? Můžete v nich skladovat např. (dámské vložky, tampóny, toaletní papír, náplně do osvěžovačů...).

2/ Máte zbylé ČAJOVÉ SÁČKY a házíte je po jednom použítí do koše? = Ještě je můžete 2x využít. Poprvé na čaj, podruhé na váčky pod očima (přiložit teplé a opuchliny splasknou) a potřetí je vlložte do uzavřených bot,, příjemně je provoní. Vyzkoušejte.

3/ Máte mnoho POHÁRŮ, OZDOBNÝCH MISEK nebo VELKÝCH KOŇAKOVEK? Nevíte co s nimi? = Použijte je na drobnosti, od náramků, po cokoli co sbíráte až po drobné mince. Hezky to ozbobí např. Vaši předsíň a budete mít potřebné po ruce. Fantasii se meze nekladou

 

B/ ŠETŘÍCÍ:

4/ Máte málo místa v šatníku a mnoho věcí? Vlastníte ramínka, která mají silnější háček na tyč?  = Poté doporučuji použít KROUŽKY NA KLÍČE, jako propojovací mezi-háčky. Zavěsíte do sebe i 6 ramínek. 3 pokud to bude těžší a více dle prostoru, kam až Vám to dovolí vnitřní výška skříně Já mám takto 3 až 5 a je to skvělé. Nikdy jsem nevěřila, kolik se toho do šatníku vejde. Následně záleží již jen na nosnosti tyče, na kterou zavěšujete. Ale i to se dá vyřešit podporou, kdyby se Vám začalala, jako mně, nosná tyč prohýbat.

5/ Máte zbylé OBALY od (krémů, sušenek, pracích prostředků, dražšího alkoholu, tabákových výrobků...)? = Napadlo Vás někdy je použít na balení dárků? Je to praktické a zaručeně tím obdarovaného překvapíte, když uvnitř nalezne něco jiného.

6/ Máte mnoho LAKŮ NA NEHTY, v kterých jsou jen drobné zbytky? A ještě mají stejné složení a jsou kupříkladu i od totožné značky? = Poté doporučuji je smíchat a přidat do nich ještě lak bezbarvý. Vytvoříte si nové odstíny a ani kapka nepřijde nazmar.

 

C/ OZDOBNÉ:

7/ Máte nějaký krásný ŠÁTEK, ale nemáte odvahu jej nosit nebo se Vám k ničemu nehodí? = Poté jej doporučuji dát jako ubrus na jakýkoli stůl či stolek (dle velikosti), budete jej mít na očích, můžete se jím kochat a nebude zbytečně ležet v šatníku, co Vy na to?

8/ Máte občas pocit, že potřebujete kabelku, malé psaníčko do ruky s nějakým motivem, který o Vás něco prozradí, ale nevíte si rady?  = Co použít OBAL od VHS (pro mladší ročníky, je to "modernější" plastová krabička/obal od videokazety). Já jich mám hned několik a často je nosím, coby doplněk do společnosti. Velice pohodlně se do ní vejde vše potřebné: rtěnka, ubrousky, klíče, mobil, mini verze parfému, vizitky, pudřenka ...atd.

9/ Máte zbylé špunty z vín a drobné dětské hračky, se kterými nevíte co dál? Co je přilepit na špunt a používat nejen na lahve s alkoholem.  Skvělý dárek v podobě UZÁVĚRu LAHVÍ.

 

A bonusově RECEPT, který v minulém měsíci nebylo vkusné dávát na závěr

10/ Vezmete pytlíček svačinové rýžové kaše, jeden celý banán, šest vajec.                                                                                        Vhodíte do větší misky na kousky nakrájený celý banán a (s úklonem hlavy pro uvolění zatuhlosti v obasti šíje), rozmačkáváte a (prodýcháváte). Poté přisypete kaši a přdáte 6 vajec, celé to spojíte mícháním, (kdy hlavu ukloníte na obrácenou stranu a opět prodýcháváte). Máte skoro hotovo.

Vynikající svačinkový dortík a ještě uvolněné šíjové a trapézové svaly. 2 v 1.

Následně vylijete směs do zapékací mísy (buď vymazané či vyložené pečícím papírem) a dáte do trouby na 20 min. Podáváte teplé či vychladlé, dle Vašich osobních preferencí. Je to neuvěřitelně rychlé a překvapivě chutné. Jak jsem dnes osobně v pauze při psaní vyzkoušela (Proto nepřikládám foto celého pekáčku, neboť půlka už chyběla, než mě napadlo tento recept přidat a podělit se tak o něj s Vámi, z-čerstva

 

Všem, kteří dnes slaví narozeniny či jmeniny přeji příjemný večer a splněné alespoň jedno přání od srdíčka. Na další počteníčko si počkáte do 15. 10. 2019. Do té doby se loučím a přeji jen to nej, každému z Vás.
Vaše WV/Wanda Vorlová
 
PS: Víte, že se mnou vyšel v březnu článek? A víte, že pro Vás píši dva druhy blogu?

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
WV - E. V. Č. A ....
WV - E. V. Č. A .... 26. 9. 2019

Kamilo, děkuji za uznání.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 26. 9. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
2 922
testovaných produktů
86 965
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.