Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Věneček LOVE

VVeronika
VVeronika
Vloženo 19. 10. 2016
Líbí se mi
Věneček LOVE

Věneček LOVE

Tento věneček jsem vyráběla s opravdovým nadšením a láskou. Objevila jsem naprostý poklad na kopci domu, kde bydlí můj partner v podobě jemňoučkých, růžových květinek. Byly jich tam doslova celé lány a s mou občas až přehnanou aktivitou jsem je tam samozřejmě nemohla nechat jen tak. Už když jsem je trhala, věděla jsem, že z nich vyrobím výrobek, který mě vezme za srdce. Pustila jsem se do výroby věnečku a tak jsem vázala, vázala, vázala, připevňovala, upravovala… Až z toho vzniklo tohle dílo. Tak moc se mi zalíbil, že jsem si řekla, že přesně takový bude viset na dveřích mého DOMA. A také si ho poctivě schovávám, na AŽ JEDNOU… Jenomže bohužel… Na AŽ JEDNOU… se hrát nedá. Možná dá, ale já v současné době nemůžu spoléhat na tahle dvě slovíčka. Na své DOMA stále čekám a stále je cíl tak nějak v nedohlednu. I proto jsem se rozhodla věneček více neschovávat, ale nabídnout někomu, komu bude zdobit jeho DOMA. Já si na to své hold budu muset ještě počkat, naštěstí jsem se za posledních pár let naučila být trpělivá. Věneček je mi líto schovávat třebas rok, do současného podnájmu není vhodný, nelze ho pověsit na vchodové dveře, vzhledem k tomu, že tyto vedou na chodbu, kde ani věneček nebude vidět. Přijde mi škoda nechávat ho někde, kde nebude vidět a zdobit.

Takže pokud se některé ženě bude líbit a pokud je ta konkrétní žena stejného vkusu, ražení, myšlení jako já, kontaktujte mě, prosím. Zrovna tento věneček je má srdcovka, jenomže občas je potřeba se něčeho vzdát, abychom mohli něco získat. A já ho tedy nabízím k prodeji. Ať už jej budete chtít darovat či si s ním zvelebit svůj domov, obojí je správně. I to, že se tohoto věnečku vzdávám, je správně. Všechno je tak, jak má být…  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Ovace
Ovace 15. 12. 2016

Nádherné

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 21. 10. 2016

Je krásný

Odpovědět
Glady
Glady 20. 10. 2016

krásný

Odpovědět
VVeronika
VVeronika 20. 10. 2016

Děkuji

hudlenka
hudlenka 19. 10. 2016

Verunko, věneček je moc krásný...Často na tebe doma vzpomínám, když se rozhlédnu a vidím tvé výtvory...a to jak věneček, tak i srdíčka (ty jsou nyní v ložnici a věnec stále v kuchyni)

Odpovědět
VVeronika
VVeronika 20. 10. 2016

Děkuji, Leni Jsi moje zlatíčko :*

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 364
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.