Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA
Vloženo 22. 12. 2020
Líbí se mi

Vánoční píseň z Brna

U KOCOURA DOMA
U KOCOURA DOMA
Vloženo 22. 12. 2020
Líbí se mi
Vánoční píseň z Brna

Vánoční píseň z Brna

Filharmonie Brno našla způsob, jak hudbu dostat i domů. Přestože musela mnoho akcí v roce 2020 v souvislosti s bezpečnostními opatřeními, jarní karanténou, podzimním lockdownem a tabulkou PES zrušit, plánovaný adventní koncert odehrála - v rouškách a v prázdném sále. Hudba se však skrze kamery k posluchačům dostala...

Aby toho nebylo málo, každý den adventu posílají z Brna svým fanouškům hudební dárky prostřednictvím Filharmonického adventního kalendáře. Dvacátý den, den předtím než se na obloze objevila slavná Betlémská hvězda, tedy konjunkce Jupitera a Saturnu, která se však označuje také jako kometa, přinesla Filharmonie Brno v rámci svého adventního kalendáře vánoční píseň Za Brnem kometa. 

Natáčení hudby se kvůli bezpečnostním opatřením muselo realizovat na několikrát, vždy po několika zpěvačkách sboru Kantiléna. Komplikace provázelo i natáčení klipu, který se měl odehrávat v zasněženém městě. V Brně však byl letos sníh jen jednou. Ale tvůrci klipu toho dokázali využít. Nyní se tak můžeme těšit z romantického klipu a příjemné vánoční písně, která za sněhovými vločkami a zářícími světýlky dýchá příjemnou atmosférou Vánoc.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
kosanka
kosanka 23. 12. 2020

Dojemné

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 23. 12. 2020

nádhera

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 12. 2020

krásná píseň i klip

Odpovědět
lemur
lemur 23. 12. 2020

Krásná píseň.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 115
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.