Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Azeret2015
Azeret2015
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi

V sobotu 8. 10. začíná TV Barrandov vysílat nový pořad Vaříme s Vendy! s podtitulem Předej to dál.

Azeret2015
Azeret2015
Vloženo 7. 10. 2016
Líbí se mi
V sobotu 8. 10. začíná TV Barrandov vysílat nový pořad Vaříme s Vendy! s podtitulem Předej to dál.

V sobotu 8. 10. začíná TV Barrandov vysílat nový pořad Vaříme s Vendy! s podtitulem Předej to dál.

V sobotu 8. 10. v 13:55 poběží na televizi Barrandov první díl nového pořadu nejen o vaření Vaříme s Vendy a hned v neděli 9. 10. v 13:50 bude následovat díl druhý. Pořad je zaměřený na českou kuchyni a její klasické, ale pomalu mizející recepty. Moderátorka pořadu Vendula Špetlíková chce diváky inspirovat k tomu, aby tyto recepty opět vyndali ze šuplíků, vařili podle nich a předali je nejen mladším generacím. V každém díle také vystoupí známý VIP host se svým potomkem nebo blízkým, společně budou pomáhat při vaření a přitom vést rozhovor.

„V mém pořadu chci divákům nabídnout pohled do mé kuchyně, ale hlavně je chci inspirovat k výzvě Předej to dál! Všichni máme doma spousty receptů po našich maminkách, babičkách a ze starých kuchařských knih, které střežíme jako rodinný poklad. A já bych byla ráda, aby se tyto recepty dále předávaly našim dětem, vnoučatům a rodinným přátelům.“ popisuje záměr pořadu Vendy.

V pořadu vždy Vendy navštíví VIP host se svým potomkem nebo jiným členem rodiny a budou pomáhat s přípravou moučníku. Vendy je mezitím nenápadně zpovídá, jaký je jejich vztah k české kuchyni, jaké je jejich nejoblíbenější jídlo, a také se dozvíte něco z jejich soukromého i profesního života.

„Jsem zvědavá, jestli mí hosté sami vaří a pečou a navíc v mé kuchyni přímo u plotny se vždy dozvím spousty novinek. Ale především mi tady každý host předá recept na svůj spokojený život a na to se
těším nejvíce.“
usmívá se Vendy.

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, česká kuchyně pak zůstává někdy trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné poklady v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužity, nebo pro další generace snad i zapomenuty.Pořad je vlastně výzvou pro všechny generace, aby své rodinné recepty nenechávaly v šuplíku, ale aktivně je předávaly dále svým dětem a vnoučatům.

„Jsem člověk, který českou kuchyni miluje. Vyzkoušela jsem různé trendy i zahraniční pokrmy, někdy i sama recepty vymýšlím nebo upravuji, ale to, co opravdu chutná mě osobně i mé rodině, je tradiční česká kuchyně. A to chci předat i mojí dcerce Vendulce.“dodává Vendy.

 

Tereza Svobodová

Mobil: 723 858 165, Telefon: 257 911 257

E-mail: svobodova@mplusd.cz, marketing@varimesvendy.cz

 

Marketing Strategy s.r.o.

Pražská 636, 252 41 Dolní Břežany

www.strategy.cz

 

https://facebook.com/varimesvendy

http://varimesvendy.cz/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 21. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 2. 4. 2020

super

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 7. 10. 2016

je dobre nezabudnut na poklady od nasich babiciek

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 054
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.