Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

OlgaV
OlgaV
Vloženo 7. 9. 2015
Líbí se mi

Úniková hra, grilování a test nových receptů

OlgaV
OlgaV
Vloženo 7. 9. 2015
Líbí se mi
Úniková hra, grilování a test nových receptů

Úniková hra, grilování a test nových receptů

V neděli jsme se nechali dobrovolně zamknout do několika místností v Locked in Prague. Během hodiny (ale že jsme měli namále!) jsme odemkli několik zámků, vyluštili spoustu hádanek a občas se taky trochu zapotili. Krátce před 17. hodinou jsme úspěšně odemkli poslední zámek, unikli tak gestapu (více info o hře zde http://www.lockedinprague.com/). Byla to naše první úniková hra a moc jsme si ji užili. Pomalu již hledáme na webu tipy na další!

Poté již následovalo posezení s přáteli spojené s grilováním. Poprvé jsem pekla čokoládovo-mandlový koláč, který chci zařadit na podzim do své stálé nabídky. Koláč tvoří křehké těsto s mandlemi, potřené pomerančovou marmeládou s kousky pomerančové kůry a bohatá vrstva čokoládovo-mandlové náplně. Koláč je velmi vydatný, ale v rámci hesla "keep calm and eat cake" jsme ho spořádali téměř celý.

Vyzkoušela jsem si také upéct domácí bulky na hamburgery sypané sezamem podle knihy "Karolína, domácí kuchařka" a vyšly na jedničku. Recept mohu jedině doporučit!

Pokud byste i vy chtěli ochutnat některý z mých koláčů, vybírat můžete na mých webových stránkách zde http://tartaletka.cz/ nebo https://www.facebook.com/tartaletkacz.

Přeji vám krásný začátek nového týdne! Olga

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
gustawka
gustawka 10. 9. 2015

hezké

Odpovědět
OlgaV
OlgaV 10. 9. 2015

Alenko, děkuji za tip!

Odpovědět
Alena Ratajova
Alena Ratajova 9. 9. 2015

Díky za tip, miluju únikové hry, je to perfektní zábava...Pokud máte hry ráda, já se teď chystám na výstavu Hry a hlavolamy, je v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze, od čtvrtka do neděle a jedna únikovka The Chamber tam bude k vyzkoušení...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 531
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.