Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Niki
Niki
Vloženo 25. 1. 2016
Líbí se mi

Tma léčí

Niki
Niki
Vloženo 25. 1. 2016
Líbí se mi
Tma léčí

Tma léčí

Ne nadarmo se říká, že tma léčí. O tom jsem se přesvědčila i já. Máme za sebou týdenní střevní virozu, obě holky to pěkně odnesly, já sice né, ale dolehla na mě deprese. A jaká!!! Tak unavená jsem nebyla hodně dlouho, troufala bych si říct, že snad nikdy. Bolelo mě snad celé tělo (jak dcera říká: Každá kostička).

A opravdu tomu tak bylo. A hlavně, jak není dobře na duši, tak není dobře vůbec. Celotýdenní honička od záchodu ke kyblíku vygradovala horečkou, zimnicí, průjmem a hlavně pláčem, nezastavitelným. Byla jsem zoufalá. Tak moc jsem si přála klid, ticho a hlavně NE světlo. Každá z nás určitě někdy zažila chvíli, kdy má pocit vyhoření. Ani nevím čím to je, zda nedostatkem vitamínu, či něčeho jiného, odpočívala jsem hodně, chodila jsem spát i s holkama po obědě. Každopádně v sobotu večer, jsem si lehla večer do postele, říkala si, zítra se probudíš a bude Ti krásně. Vše vyřešíš s klidnou hlavou. A ono bum, přesně naopak. Ale v neděli večer jsem šla spát hned v 8 s dcerou. A ta tma a ticho, uplně jsem cítila, jak mě to uklidnuje, nabíjí, možná to bylo i paralenem, ale bylo to moc příjemné po delší době odpočívat a vnímat ticho a tmu. Jestli máte nějaké triky, jak se dostat do formy rychle, tak klidně napište. Jelikož se mi stále nedaří být energická. Ale už jsem dneska i uklidila, tak mám radost, že mám hotovo.

Dcera chodí pořád na záchod, pořád průjem. Dneska jsem s ní byla už i na injekci na zastavení. Nemá vůbec chut k jídlu. Dávám probiotika, nějaká rada?

Děkuji.

Jste ZLATÉ!!!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

to jsou ty prekérní situace

Odpovědět
benca
benca 26. 1. 2016

mna stale boli zaludok, ale to vidim , ze je po smotane, aj hnacky mam

Odpovědět
Skipinka
Skipinka 25. 1. 2016

Mojí malé pomohl Enterol a k pití velmi studený prášek Enhydrol,který se dá i zamrazit,je dobrý na dehydrataci,má v sobě cukr,takže dodá energii,pít jen po troškách,za tři dny jsme měli klid,ale opravdu nic nejedla,jen pila a pila.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 25. 1. 2016

Na průjem podle mne platí opravdu jen přísná dieta, ale jak tohle vysvětlit dětem, které mají hlad? Je mi jasné, že třeba ne první dny, ale pak se hlad dostaví, tělo je oslabené.... Při průjmu piju čaj, má se pít hodně sladký pro dodání energie, ale to já nedám, pak jen den staré rohlíky, když to ustupuje, tak rýže, mrkev... Píšu, že dětem nevysvětlíš, ale z vlastní zkušenosti vím, že ani manžel nebere dietu při průjmu vážně. Prostě má hlad, tak se nají...i když to pak trvá o den dva déle. To já zase jsem na sebe přísná. Vloni v létě mě to potkalo a fakt jsem týden držela dietu, po třech dnech jsem začala zobat trochu jídla..., ale manžel? Ten ne a pak to měl skoro celý týden...

Odpovědět
Niki
Niki 25. 1. 2016

Ne nadarmo se říká, že chlapi jsou horší než děti no musí se pomaličku

hudlenka
hudlenka 26. 1. 2016

v tomto je to zajisté pravda a taky jsou větší drbny než ženy...i to mám ověřené

Tamara
Tamara 25. 1. 2016

Děda nás jako malé holky z průjmů léčil česnekovou polívkou. babička sázela na mrkev a rýži a byly jsme vždycky se sestrou rychle fit. Těžko říct co fungovalo více, my to jedly současně. Fungovalo to i u mých synů. Držím palce a přeji hodně zdraví a síly Vám všem

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 896
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.