Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Zoooza
Zoooza
Vloženo 31. 10. 2013
Líbí se mi

Tipy na vánoční dárky

Zoooza
Zoooza
Vloženo 31. 10. 2013
Líbí se mi
Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

V kalendáři pomalu a jistě odtrháváme poslední stránky a s nimi přichází zima, snad sníh, ale hlavně a zcela určitě Vánoce. Každým dnem nás obchodníci začnou “masírovat” vánoční výzdobou a nám začne docházet, že z toho obrovského, nepřeberného množství musíme vybrat pravý dárek právě pro naše nejbližší. Pojďte se s námi zkusit zamyslet, jak udělat radost a neodbýt jen dalším svetrem s losem, nebo pro změnu, letos se sobem.

Stále víc lidí si oblíbilo darovat dárkové poukazy. Tyto poukazy mohou být skoro na vše. Obrovská výhoda je v tom, že obdarovaný si v podstatě může vybrat sám co se mu líbí, nebo co potřebuje. Důležité je dát si pozor a trochu vědět, v jakém obchodě obdarovaný rád nakupuje, popřípadě v jakých cenových relacích se v obchodě nakoupit dá. Sportovcům jistě udělá radost i permanentka nebo dárkový poukaz do oblíbeného fitka, babičkám s dědečkem zkuste dát třeba předplatné do divadla.

V posledních letech se vedle dárkových poukazů objevují pod stromečkem i vouchery ze slevových portálů - na zážitky, masáže a wellness nebo třeba víkendové pobyty.  Ať už na horách, u moře, v lázních nebo na zámku, nabídka je široká a každý si jistě najde to svoje.

Pokud nechcete utrácet za drahé dary, můžete zkusit nechat si udělat nějaký fotodárek. Co třeba udělat manželovi na hrneček fotografii s vámi a vašimi ratolestmi? Ať už to bude puzzle, hrnek nebo polštář, nebudete mít s výrobou žádnou velkou práci. Na stránkách mnoha fotolabů najdete jednoduché programy, které vám s tím pomůžou. Trochu více času budete muset věnovat přípravě kalendáře nebo fotoknihy, ale ta radost obdarovaného stojí za to. Potěšíte tak hlavně babičky

Vánoce jsou také vhodným okamžikem pro konání dobrých skutků. Co takhle spojit pomoc druhým s nákupem dárku, který udělá také radost? Podívejte se na projekt SRDCERVÁČI -  http://www.srdcervaci.cz, kde můžete pomoci lidem se zdravotním postižením.

A jeden speciální tip na závěr. Pokud máte rádi šikovné české ručičky a chcete podpořit podnikavé ženy, mrkněte na www.zenysro.cz a jejich Katalog. Nabízí domácí dekorace, šperky, kosmetiku i kalendáře. A všechno tak hezky “holčičí”


Veselé Vánoce přeje Tootsie!

Publikováno na https://sites.google.com/site/nasetootsie/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Macina Nováková 20. 12. 2020

Díky za tipy. U nás Ježíšek letos nebude moc bohatý. Finančně jsme to tak úplně nezvládali a dokonce jsme si museli vzít vánoční půjčku, abychom ten prosinec nějak ukočírovali. Konkrétně nám pomohla firma https://www.lendnow.cz/ - už jsme si od nich půjčovali v minulosti a jsou dle mého názoru a hlavně zkušenosti velice solidní. Doporučuji.

Odpovědět
avatar
Martina Kočková 10. 11. 2020

Ahoj, já už začínám také přemýšlet nad vánočními dárky a vypadá to, že letos budu muset sehnat vše přes internet. Pro dceru jsem si vyhlédla pár krásných stříbrných řetízků s přívěskem na této stránce: https://stribro-levne.cz/ . Mají tam krásné šperky za dobré ceny! Ještě nevím, pro který se rozhodnu.

Odpovědět
Jasper
Jasper 8. 9. 2020

Odpovědět
avatar
Martina Horáková 20. 8. 2020

Ahojky. Když už jsme u toho, tak Vánoce se blíží a já manželo sháním nějaké hodinky https://yeshodinky.cz/emporio-armani/39492-emporio-armani-touchscreen-smartwatch-art5006.html a zajímá mě Vaše zkušenost s Armani popřípadě, jestli se vyplatí třeba jinačí od Huggo Boss atd. Předem děkuji.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 5. 7. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
97 427
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.