Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

vcelka
vcelka
Vloženo 16. 10. 2014
Líbí se mi

Sušící mánie...aneb jak jsem se prosušila létem až k podzimu

vcelka
vcelka
Vloženo 16. 10. 2014
Líbí se mi
Sušící mánie...aneb jak jsem se prosušila létem až k podzimu

Sušící mánie...aneb jak jsem se prosušila létem až k podzimu

Sušim, sušíš, sušíme

Objevila jsem skvělého pomocníka do domácnosti, nejvíce ho ocení hlavně ty z vás, které mají zahrádku a občas se něco urodí. 

Před rokem jsme si koupili novozélandskou sušičku. A je opravdu skvělá, nenám jí co vytknout. Základní verze zvládne až 10 plat, vše je rovnoměrně usušeno, krásně zachovalé barvy, chuť, vůně, prostě luxus. Součástí sušičky je i podložka do sušícího síta, pomocí které lze vyrábět i různé ovocné placky - roll-up a síťka na sušení bylinek či drobného ovoce. Opravdu jsem velmi spokojená, pravdou je, že je to sušička dražší, ale kdo o takovém pomocníkovi uvažuje, rozhodně doporučuji nešetřit. 

Začala jsem sušit už na jaře prvně bylinky, pokračovala jsem trochou jahod, pak meruňky, broskve, nějaké placky z ovoce pro dceru, hrušky a hromadu jablek, škoda že letos nebyly švestky.  Ovoce je krásně usušené, skladuji ho v těsnících nádobách, protože velmi rychle nasává vlhkost. Osvědčilo se mi už loni, použít pěkně zabalené nasušené ovoce jako dárečky, měly velký úspěch. 

Přes zimu spotřebujeme zásoby (do jara nevydržíme) a už teď se těším na jaro, že se zase urodí a bude co sušit

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 3. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 6. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 6. 5. 2019

Mě taky postihla sušící mánie https://www.expert.cz/eta-freya-530190000-cerna-nerez/ . Koupili jsme si zahradu, na které jsou ovocné stromy, takže na podzim suším jablka, hrušky a švestky. Přes zimu se to hodí. Je to super k televizi, když vás honí mlsná,

Odpovědět
vcelka
vcelka 6. 5. 2019

A naše děti sušené ovoce milují! Sušičku už máme 7. rok a naprostá spokojenost, už se u nás něco nasušila, suším i rajčata, když je přebytek.

kutilka
kutilka 10. 3. 2016

jé, taky mám v plánu, doufám, že ještě v TOMTO životě

Odpovědět
vcelka
vcelka 10. 3. 2016

Sušička je u nás stále využívaná, nejvíce léto a podzim, letos jsem dokonce sušila rajčata a jsou skvělá. A teď ještě občas zpracovávám zbytky jablek na ovocné placky, ty si zamilovala celá rodina a hodně známých.

Amanda
Amanda 1. 12. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 975
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.