Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mišel
Mišel
Vloženo 3. 11. 2015
Líbí se mi

SOUTĚŽ fotoblog: Dekorace – Skřítek Podzimníček

Mišel
Mišel
Vloženo 3. 11. 2015
Líbí se mi
SOUTĚŽ fotoblog: Dekorace – Skřítek Podzimníček

SOUTĚŽ fotoblog: Dekorace – Skřítek Podzimníček

Milé ženy, přikládám vám fotku skřítka Podzimníčka, kterého jsem v říjnu vzkřísila. Jednalo se o domácí rodinné tvoření do školky syna. Zadání bylo jednoduché - vyrobte společně s dětmi skřítka Podzimníčka dle své fantazie, umu a možností.

Nakonec to dopadlo tak, že syn měl na zahradě spoustu jiné "práce" a o výrobu skřítka vůbec nejevil zájem. Rozhoddla jsem se tedy, že se úkolu ujmu zodpovědně sama. Vybavila jsem se batůžkem a zahradními nůžkami a vyrazila do nedalekých polí a luk na lov čehokoliv, co by se dalo využít. 

Stříhala jsem různé větvičky, bodláky, traviny, keříky, otrhala hrst šípků a s tímhle úlovkem jsem zamířila zpět domů. Na zahradě jsem si vybrala dvě nejmenší dýně a rozhodla se přivést na svět dýňového Podzimníčka. 

V dílně jsem našla ten nejdelší hřebík, jaký snad existuje, vzala jsem kladivo a několika ranami spojila hlavu s tělíčkem. Na velikém stole jsem měla rozložený úlovek z luk a polí a postupně jsem zkoušela zapichovat větývku po větývce do hlavičky a vytvořit tak pořádnou hustou vlasovou kštici. Nakonec jsem ji okorunovala ještě bodlákem a oranžovými bobulkami. 

Na obličej jsem použila jednotlivé šípky, které šly naštěstí skvěle zapichovat. A nakonec jsem na krk pověsila korále z šípků a dalších plodů, které jsem našla.

Skřítek se ve školce moc líbil a stal se součástí výstavky, která zkrášlila chodby školky a vykouzlila úsměv u všech návštěvníků.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 1. 7. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
Ovace
Ovace 9. 1. 2017

Krásné

Odpovědět
k.eva
k.eva 25. 10. 2016

hezké

Odpovědět
Věra3
Věra3 5. 12. 2015

Pěkné

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 307
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.