Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Kateřina Burešová
Vloženo 22. 4. 2020
Líbí se mi

Pomůžeš i ty vydat BUTIKOVKY?

avatar
Kateřina Burešová
Vloženo 22. 4. 2020
Líbí se mi
Pomůžeš i ty vydat BUTIKOVKY?

Pomůžeš i ty vydat BUTIKOVKY?

Butikovky - Historky z prostředí luxusního letištního butiku, který vede obchodnice Justýna. Módní nadšenkyně neuváženě zaměstná i svou nemódní sestru, která s nepochopením sleduje dění kolem prodeje předrahých kousků z pravých kožešin, kašmíru i hedvábí. A také chování „bohatýrek“, jejich móresy a marnivost. Zároveň sama tenhle kšeft tak trochu nezvládá, a tak prodá například vlka namísto lišky. Luxusu chtivé dámy vůbec dost mate, protože nerozezná... vlastně nic, čímž se mnohdy dostává do nežádoucích situací.

Krátkou povídku "Koala" si můžete přečíst zde.


Autorkou je Jana Sobíšková, narodila se v Praze a pracuje v butiku s luxusní módou, ve kterém během let sesbírala mnoho inspirace k sepsání své druhé knihy. Je matkou pětiletého syna a ve volném čase fotí, upravuje fotky, hledá poklady pomocí detektoru kovů, čte zejména o středověkých dobách – a píše . Blogové příspěvky i knížky. Její prvotina o úspěšném, leč rozervaném muzikantovi vyšla v roce 2016 pod názvem Metoděj Tott.


Jak kniha Butikovky vznikla?

Jana už bezmála deset let píše osobní blog, ale i souvislejší texty, které se rozhodla publikovat až jako celek. Předchozí knížku - Metoděj Tott, skromně vydala jen pod iniciálami J. S. Krátce se ohřála v knihkupectvích a dostala mnoho pozitivních ohlasů. Butikovky, na rozdíl od prvotiny, píše Jana už řadu let, průběžně sbírala a sepisovala (ne)uvěřitelné příhody z odehrávající se butiku. Právě teď nastal čas poslat do knihkupectví i tyhle historky, které jistě pobaví mnohé z vás.

Pokud chcete udělat dobrý skutek a pomoc Janě vydat její knihu, podívejte se zde.

Děkujeme


 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 19. 5. 2020

Držím palce

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 177
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.