Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

lenjulina
lenjulina
Vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi

Jak si vyzdobit bydlení v podzimních barvách? Vyrobte si krásné, přírodní dekorace

lenjulina
lenjulina
Vloženo 23. 10. 2018
Líbí se mi
Jak si vyzdobit bydlení v podzimních barvách? Vyrobte si krásné, přírodní dekorace

Jak si vyzdobit bydlení v podzimních barvách? Vyrobte si krásné, přírodní dekorace

Podzim je asi moje nejoblíbenější období, takže je jasné, že podzimní dekorace - to je moje! Pro mě to hlavně znamená přesunout co nejvíc podzimních, venkovních elementů dovnitř. Protože ne vždy je venku teplo, abychom se mohli donekonečna kochat podzimními barvami. Tak to řeším tak, že se jich co nejvíc snažím zapracovat do našeho bytu.

Ve svém prvním článků bych proto chtěla sdílet několik mých nápadů na podzimní dekorace s přírodnin, které si můžete přinést zvenku. Takže vás to nebude stát ani korunu, jenom trochu toho času Navíc spousta z toho jsou věci, u kterých by vás ani nenapadlo, že můžou udělat parádní dekoraci.

ŠÍPEK

Když začínají šípky červenat, je to jedno ze znamení, že podzim už vážně přichází. Šípky sbírám jak na čaj nebo marmeládu, tak si vždycky každý rok utrhnu větvičku nebo dvě pro ozdobení stolu. Líbí se mi jen tak samotný ve skleněné váze. Ale dá se použít i do květinových aranžmá.

CHRIZANTÉMA

Moje oblíbená podzimní květina. Vážně nechápu, proč je v tolika rodinách považována za kytku, která patří jen na hřbitov

Já jich mám každý rok několik, různě velkých, v různých barvách. Dělají mi parádu na terase. Pokud to s nimi chcete zkusit, mám pro vás jeden tip: nenechávejte je v plastovém květináči. Lépe vypadají v hliněném květináči nebo v proutěném!

JABLKA

Myslím, že jablka jsou ve světě podzimních dekorací dost přehlíženým elementem! Nebo tedy rozhodně nejsou ve výzdobě tak časté, jako dýně. Ale řekněte, je snad nějaké podzimnější ovoce než jablka?

Stačí naaranžovat na stůl mísu barevných jablek a nejjednodušší dekorace je na světě. Pokud byste tomu chtěli takzvaně přidat, stačí omotat kolem mísy proužek látky. Ještě když k tomu voní čerstvě upečený štrůdl nebo jablkový koláč - to na vás hned dýchne hřejivá atmosféra podzimu.

BAREVNÉ LISTY

Taky jste sbíraly barevné podzimní listy jako malé? Já měla každý rok úplnou kolekci a moje děti to asi mají po mě Ty barvy nás prostě fascinují. Takže použití listů v podzimním dekoru je zkrátka nutností! Jsou ale spíš takovým doplňkem k různým květinovým a přírodním aranžmá (klidně do té misky s jablky!). Navíc přinesou do vašeho domova krásnou vůni podzimu.

ŠIŠKY

Další věc, kterou s dětmi sbíráme, když jsme na procházce v lese. Ačkoliv jsou šišky více časté jako součást vánoční dekorace, já je mám ráda i na podzim. Krásně se kombinují třeba s dýněmi, protože přidávají další rozměr a texturu.

DÝNĚ všeho druhu

Dýně je jeden ze symbolů podzimu. Já je mám ráda všechny, a to jak na talíři, tak i jako dekoraci. Velké, malé, kulaté oválné, oranžové, žluté, zelené… Z dýně zkrátka dokážu udělat středobod, od kterého se odráží celá další výzdoba.

Použít můžete různě velké dýně a naaranžovat je jen tak vedle sebe. Doplnit je můžete barevným listím, bílými oblázky nebo několika tenkými klacíky. Obvykle stačí dát všechno “na jednu hromadu” a výsledek se dostaví. Vyjímají se skvěle na stole i u schodů na chodbě. Pamatujte, že čím větší dekorace máte, tím více místa potřebují, aby vynikly.  Samozřejmě si můžete koupit speciální “dekorační” dýně (ty nejedlé , které mají různé tvary a dávají tak větší prostor fantazii.

KUKUŘICE

Mám ráda jejich zlatou barvu, připadá mi totiž svým způsobem unikátní. Nepohrdnu ale i jinými kukuřičnými klásky v různých barvách, které seženete v květinářství. Letos se chystám vyrobit věnec na dveře z kukuřice. Klásky ale používám i všude možně jinde, kde se to zrovna hodí

Fotky: Pinterest

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
lilian nikky 5. 8. 2019

Jmenuji se Lilian N. Je to velmi radostný den mého života, protože mi pomohl Dr.saguru, který mi pomohl získat mého bývalého manžela zpět kouzlem magie a lásky. Byl jsem ženatý 6 let a bylo to tak hrozné, protože můj manžel na mě opravdu podváděl a hledal rozvod, ale když jsem narazil na e-mail Dr.saguru na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem získat zpět své ex a pomáhají opravit vztah. a aby lidé byli šťastní ve svém vztahu. Vysvětlil jsem mu svou situaci a poté jsem hledal jeho pomoc, ale k mému největšímu překvapení mi řekl, že mi pomůže s mým případem a tady teď slavím, protože můj manžel se změnil úplně navždy. Vždy chce být u mě a bez mého přítomnosti nemůže dělat nic jiného. Opravdu si užívám svého manželství, jaká velká oslava. Budu dál svědčit na internetu, protože Dr.saguru je opravdu opravdový kouzelník. POTŘEBUJETE POMOC, POKUD KONTAKTUJTE LÉKAŘE SAGURU NYNÍ EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com nebo +2349037545183 Je to jediná odpověď na váš problém a způsobí, že se ve svém vztahu cítíte šťastní. 1 LOVE SPELL 2 VYHRAJTE ZPĚT ZPĚT 3 OVOCE ŽENY 4 PROPAGACE SPELL 5 OCHRANA SPELL 6 OBCHODNÍ OBCHOD 7 PRODÁVÁNÍ DOBRÉ ÚLOHY 8 SPOTŘEBA LOTTERY A PŘÍPADU KURTU.

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 2. 8. 2019

podzim a výzdoba - to je moje

Odpovědět
avatar
Darcy Lyne 9. 6. 2019

NEJLEPŠÍ ONLINE LOVE SPELL CASTER PŘIJÍMEJTE VÁS EX LOVER, HUSBAND, WIFE, GIRLFRIEND NEBO BOYFRIEND ZPĚT. PŘIDAT HIM UP NA WHATSAPP: +2349083639501   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com Ahoj všichni Jsem Darcy lyne a jsem tady, abych se podělil o úžasnou práci, kterou pro mě udělal Dr. Nosa. Po 5 letech manželství s manželem se dvěma dětmi začal můj manžel jednat podivně a chodil s jinými dámami a ukázal mi chladnou lásku, při několika příležitostech se mnou hrozí, že se s mnou rozvede, jestli se ho dovolím zeptat na jeho záležitost s jinými dámami, já byl naprosto zpustošený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, který se jmenoval Dr..nosakhare, který pomáhá lidem se vztahem a manželským problémem mocenskými láskami, zpočátku jsem pochyboval, zda taková věc vůbec existuje, rozhodl se to zkusit, když jsem ho kontaktoval, pomohl mi vrhnout milostné kouzlo a do 48 hodin se můj manžel ke mně vrátil a začal se omlouvat, teď přestal chodit s jinými dámami a se mnou na dobré a skutečné . Obraťte se na tuto velkou lásku kouzlo kolečko pro váš vztah nebo manželství problém být vyřešen dnes   -Email- blackmagicsolutions95@gmail.com  nebo Volat nebo WhatsApp: +2349083639501 Obraťte se na něj pro: (1) Pokud chcete svého bývalého manžela zpět. (2) Chcete být povýšeni ve vaší kanceláři. (3) Chcete, aby po vás běžely ženy / muži. (4) Pokud chcete mít dítě. (5) Chcete být duchovně chráněni. (6) Pomoci přivést lidi z vězení (7) Míč loterie Whatsapp nebo volejte +2349083639501

Odpovědět
avatar
Becky Miller 4. 6. 2019

Jsem z Velké Británie, děkuji velkému lékaři, který mi pomohl z mé nemoci Byl jsem velmi nemocný, děkuji bohu, který používal tohoto muže, aby pomohl, to začalo, když jsem na návštěvu na Floridu navštívil jsem se setkal s dámou, která mi nevěděla, že ona HIV pozitivní Mám ráda dámu, protože byla krásná, vždycky jsem ji viděla v každém okamžiku, kdy jsem zavřela oči Šla jsem jí říct, jak se k ní cítím, ale nevím, jestli ví, že ona HIV Šla jsem s ní do postele Obrátil jsem se také na virus, když jsem se vrátil domů na měsíc můj lékař přišel zkontrolovat na mě a on zjistil, že jsem HIV, že byl šok a řekněte mi, že jsem byl tak zmatený a tak překvapen, slyšet, že jsem byl s HIV lék na vyléčení to pro dobrý 2 roky jsem se rozhodl hledat lék je splnit tento post na internetu jsem ho kontaktoval na pomoc ... dobře DR.Wealthy dokazují, že je velký muž a on uzdravit mě .. Podle něj řekl, že je moc jeho bohů dobře Děkuji bohu ještě jednou, pokud budete potřebovat lék na svůj HIV ... můžete ho stále kontaktovat nebo jeho e-mail nebo číslo, které slibuji, že je 100% vyléčí jakýkoliv virus, jako je T-VIRUS HIV AID ROTA-VIRUS, SMALLPOX, HEPATITIS B, pokud máte tento virus nebo přítele, který není relativní, kontaktujte ho nyní wealthylovespell@gmail.com nebo ho přidejte na WhatsApp +2348105150446

Odpovědět
konatovka
konatovka 5. 4. 2019

Krásné náměty, jen mi k tomu chybí šikovné ruce, obdivuji Vás.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

2 922
testovaných produktů
86 080
registrovaných inspirativních žen
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.