Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 6. 11. 2014
Líbí se mi

Photography & Arts

Mirka Křivánková
Mirka Křivánková
Vloženo 6. 11. 2014
Líbí se mi
Photography & Arts

Photography & Arts

Dnes bych vám ráda představila moji on-line galerii PHOTOGRAPHY&ARTS, kde prezentuji fotky fotografů, jak profesionálů, tak převážně amatérů z celého světa.

On-line galerii podpořilo přes sto zemí a několik umělců z celého světa, ale také naši přední čestí umělci. Víte, když se většinu času pohybujete mezi fotkama a koukáním na jiné práce fotografů, kteří mají vynikající fotky, tak jsem přemýšlela, jak bych mohla pomoct, protože měly fotky uložené v pc a bylo by škoda, aby jejich práce nikdo neviděl.

Postupně jsem zacala kontaktovat manažery známých osobností a začala On-line galerii Photography&Arts prezentovat. Když si budete prohlížet fotky, uvidíte nádherá díla jiných fotografů. Také díky tomu jsem poznala užasné lidi a to mi dalo jednu velkou výhodu, že jsem se naučila anglicky. Když jsem začínala tenkrát on-line galerii propagovat, zjistila jsem, že neumím ani slovo a bez toho bych se ve světě neobešla...

Muj sen bylo mít vlastní kamenou galerii, kde bych dávala prostor začínajícím fotogarům, ale z finančních dúvodu to nebylo možné. Díky internetu se mi to podařilo.

Rada bych vás pozvala na prohlídku a zde je odkaz: Photography&Arts on-line galerie http://mirkakrivankova.wordpress.com

Chtěla bych poděkovat všem, kteří podpořili tento blog.

Máte-li někoho, kdo ve vašem okolí fotí, maluje? Klidně může blog podpořit.

Hezký den Mirka

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
heenna
heenna 11. 11. 2014

opravdu zajimavy napad a hlavne fandim Vasi odvaze a ceste k realizaci, naucit se anglicky je taky super! takze pro me proste jste JEDNICKA

Odpovědět
Petra H.
Petra H. 9. 11. 2014

Mirko, to je parádní nápad a gratuluji k jeho realizaci ! Miluji fotografii, ráda se koukám na hezké fotky. Sama se taky snažím občas fotit. Mám za sebou pár fotokurzů před lety, ale času teď bylo na focení málo. Ale prohlídka těch krásných fotek mě zase nakopla, že opráším foto-baťoh Díky.

Odpovědět
benca
benca 9. 11. 2014

Krasne nafotene fotky mam rada

Odpovědět
red.miky
red.miky 8. 11. 2014

Úžasné! Miluji fotografie a tenhle blog se mi velice líbí! Pošlu odkaz dvěma lidem, kterým by se mohl taktéž zamlouvat. Díky za skvělou práci!

Odpovědět
Mirka Křivánková
Mirka Křivánková 8. 11. 2014

Děkuji Všem mnohokrát a kdo máte chut mužete poslat své fotky

mourek
mourek 8. 11. 2014

Opravdu moc pěkné fotky i vaše prezentace, jste moc šikovná, moc vám i fandím jen tak dál

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 017
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.