Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Tereza N.
Tereza N.
Vloženo 3. 9. 2017
Líbí se mi

Nový přírůstek v kuchyni - Smoothie maker!

Tereza N.
Tereza N.
Vloženo 3. 9. 2017
Líbí se mi
Nový přírůstek v kuchyni - Smoothie maker!

Nový přírůstek v kuchyni - Smoothie maker!

Miluji léto hlavně protože miluji letní plodiny, čerstvé ovoce. Mým společníkem pro rychlou snídani, nebo poctivou svačinku se staly smoothie. Bohužel muj starší miláček se rozhodl mě letos v létě opustit a tak mi nezbylo nic jiného než prolítnout internet a vybrat svého nového kamaráda. Tentokrát v mém výběru hrála velkou roly rychlost doručrní. Odížděla jsem na dovču a potřebovala jsem nový přírůstek s sebou. Po milionech webovek jsem nakonec vybrala Sencor SBL 2300. 

Přišel v čas a tak semnou jel.  Líbí se mo bílo-šedivé provedení přístroje vhodné do kuchyně. V balení byly dvě lahve na 700ml a jedna menší na 350ml, každá v jiném barevném provedení takže si domama poznáme ty své. Dále také malá nádoba na mletí oříšků a semínek ke které byl i jinný nástavec na sekaní. 

 

Musím říci že se mi líbí uzávěry, nebo  lépe řečeno výčka k lahvím. Dobře se zních pije mají skvělý uzávěr, který prostě nevyteče. Což ujinných lahví občas je problém. Jiné lahve od sencoru pasují i do tohoto smoothie makeru, nebo alepoň z kamarádčiny starší verze jsme  umixovaly bez sebmenšího problému.  Také kladně hodnotím šňůrku. Dají se i další dokoupit! 

Je poměrně hlučnějíší, ale neni to nic tragického, na tu minutku. Nožičky mají přísavky takže nikam necestuje neklouže a nepoškrábe linku. Je neuvěřitelně rychlý. Čas za který zvládne ořechy, mraženou zeleninu apod. Ledová drť za 30sec, není žádný problém. Jen se mi ze začátku stalo když jsem mixovala třeba třetí lahev byl cejtit trošičku motůrek, ale po dvou týdnech to naprosto rychle zmizelo. Za mě jsem naprosto spokojená, dělá pyré, smoothie, ledová drť, ořechové máslou (dělala jsem mandlové), ořechová pomazánka jedna báseň, polévky, prostě cokoliv. 

Jsem za něj opravdu ráda, dokonce jsem začla vymýšlet nové smoothie. Recepty třeba na mé zelené naleznete zde a nebo  zde, nebo třeba jarní šeříkové. Také jse mi tam podařilo udělat raw jam

 

Za mě 9/10. 

Tereza 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

super

Odpovědět
Clairest
Clairest 22. 11. 2017

Sice mám jiný smoothie maker, ale je to super pomocník

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 5. 9. 2017

Ja jiz nekolik let denne a nedam na smoothie makery dopustit

Odpovědět
herminahdici
herminahdici 5. 9. 2017

mám také,jinou značku, je to skvělé

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 945
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.