Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

REDZU
REDZU
Vloženo 9. 8. 2021
Líbí se mi

Nová česká hra vás naučí returnovat bekhendem ve stylu Markéty Vondroušové

REDZU
REDZU
Vloženo 9. 8. 2021
Líbí se mi
Nová česká hra vás naučí returnovat bekhendem ve stylu Markéty Vondroušové

Nová česká hra vás naučí returnovat bekhendem ve stylu Markéty Vondroušové

Sledovali jste v televizi líté olympijské boje a v koutku duše jste vzlykali nad tím, že kdybyste víc trénovali, mohli jste z Tokia mávat do kamery vy? Mávat třeba raketou? Nezoufejte, nic není ztraceno, se SuperAce Tennis si můžete uspořádat vlastní soutěžní klání a pozvat na něj diváky. Na nic tedy nečekejte a zjistěte, zda ve vás dřímá Markéta Vondroušová deskového tenisu!

Pravidla má tahle sportovní nová deskovka z dílny společnosti RCGames, která je určená dětem i dospělým, stejná jako opravdický tenis. Hráči tak mohou porážet svoje soky ve dvouhře nebo čtyřhře, na dva nebo na tři vítězné sety - podle libosti. Hra SuperAce Tennis je založena na mechanickém principu odpalování „míčku“, který mnozí znají ze hry „Blechy“. Tím ale podobnost s klasickými blechami končí. Tubusové balení „SuperAce Tennis“, evokující tradiční balení tenisových míčků, obsahuje tenisový kurt, jehož materiál byl speciálně vyvinutý právě pro účel této hry a je nabízen ve třech barevných variantách (antuka, tráva, hala). Součástí hry je také mobilní aplikace, která usnadňuje počítání skóre a analyzuje hru (eviduje dobré míčky, chyby, dvojchyby a esa). Stačí rozvinout kurt, natáhnout síť, připravit neposedné „míčky“, vylosovat podání, začít hrát, a bavit se…

Autorem hry SuperAce Tennis je bývalý cyklistický reprezentant, účastník LOH 1988, zakladatel mezinárodního cyklistického závodu Pražské schody a seriálu Kolo pro život, Roman Čermák:
 „V dětství pro nás děti vymýšlel táta různé sportovní deskové hry, včetně tenisu, atletiky, cyklistiky a dalších. Díky těmto hrám jsme si užili spoustu zábavy, ale hlavně nás začalo bavit skutečně sportovat. Mě nejvíc chytla cyklistika. Začal jsem aktivně trénovat a závodit na kole. Spoustu herních situací jsem pak zažil ve skutečném závodě na vlastní kůži. Nakonec jsem dokonce stál na startu olympijských her. Dnes se kruh uzavírá a po životě prožitém v cyklistickém prostředí se vracím na hrací desku s cílem dostat děti od počítačů, přiblížit jim svět sportu hrou a třeba je i nasměrovat k vlastním sportovním aktivitám tak, jako se to stalo u mě. A proč začínám zrovna tenisem? Na cyklistické hře se pracuje, ale vyžaduje to delší čas. Tenis je naopak hra s jednoduchými pravidly, přitom je hodně realistická, vzbuzuje emoce a zahrát si ji může bez dlouhého studování pravidel každý, děti s rodiči nebo parta v hospodě. Otevírá dospělým i dětem svět velkého tenisu.“

Hra SuperAce Tennis už byla dotažena do podoby maximálně funkčních a atraktivních prototypů, které prošly důkladným testováním. Nyní se RCGames obrací na veřejnost a formou crowdfundingové sbírky na portálu Hithit.cz se snaží zajistit financování pro její masovější výrobu v České republice a dokončení vývoje úplné mobilní aplikace. Mezi odměnami nechybí samozřejmě ani možnost předobjednat si vlastní hru SuperAce Tennis za zvýhodněnou cenu, nebo si nechat vyrobit úplný originál s vlastním potiskem herní plochy i tubusu. Hry přispěvatelé obdrží nejpozději do Vánoc. Kampaň na Hithitu končí v pátek 13. 8.

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 15. 8. 2021

Prima.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 10. 8. 2021

super, zajímavé

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 9. 8. 2021

zajímaVÁ hra

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 591
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.