Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 31. 8. 2019
Líbí se mi

1. Anjelin příběh - první část

Lenča92
Lenča92
Vloženo 31. 8. 2019
Líbí se mi
1. Anjelin příběh - první část

1. Anjelin příběh - první část

Rozhodla jsem se napsat smyšlené příběhy, které jsou rozdělené do kapitol, na každé pokračování si tak budete muset počkat, no a o to, to bude napínavější. Napadlo mě, že si můžete vždy pročíst jednu kapitolu za pár minut a postupně pokračovat. Někdo nemusí mít rád knihy těch xxx stránek, a tak mě napadlo, že si vždy můžete pročíst jednu kapitolu za pár minut a postupně pokračovat (něco jako když čekáte na další díl seriálu, který většinou vychází jednou týdně) myslím, že tohle je celkem dobrý nápad. Já sama nemám moc ráda knihy, které obsahují spoustu stránek. Doufám, že takové kapitoly různých někdy po sobě navazujících příběhů, jednou, dvakrát týdně se vám budou líbit.

Něco na začátek:

Abychom se obeznámili s důležítými fakty, moje jméno je Angela Nikody, jsem vtipná, upřímná, mám ráda cestování, společenské hry a také jsem redaktorkou v časopisu ROSE a celá moje love story se odehrává v New York City. ,,Město, které nikdy nespí...''

Můj příběh...

Nejsem nijak zvlášť chytrá, krásná a už vůbec ne dokonalá, mám přítele, který je pohledný, milý, dokáže mě rozesmát. Mý rodiče jsou rozvedeni, máma žije v New Yorku s mým mladším bratrem a novým přítelem, kterého si našla na seznamce, samozřejmě nebyl první ze seznamky, ale asi třetí, bohužel s prvním to byl spíše jen vztah na dálku a druhý byl podvodník. Třetí přítel se zdál ze začátku v pohodě, ale je to alkoholik, není agresivní nebo alespoň jsem ho nikdy tak nezažila, ale pije na mé poměry docela často, v podstatě minimálně 3 panáky denně. Můj táta se přestěhoval do jiné části města a to do Brooklynu a žije tam s novou přítelkyní a s malým nevlastním bratrem. Nechci tvrdit, že mám nového přítele a tátovu novou přítelkyni ráda, ale o nich tento příběh není a proto jejich trable nechám stranou a třeba se k nim někdy zase dostanu. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Tamara
Tamara 25. 8. 2019

Jsem náruživá čtenářka, čtu každičkou volnou chvilku. Jsem schopná, když mě to chytne číst až do rána, celou noc. Ale pokud mě knížka nezaujme, usnu na druhém řádku. pak ji s klidem odložím a vrhnu se na další.

Odpovědět
lemur
lemur 25. 8. 2019

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 23. 8. 2019

já sice knihy miluji, ale je pravda, že jak mají více než 400 stránek, dělá mi potíž je hlavně udržet v ruce (čtu zásadně v posteli)..., ale na vaše příběhy se moc těším

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 23. 8. 2019

já bych si strašně ráda přečetla nějakou knížku, někdy mě zaujme už jen podle vzhledu nebo názvu, ale nejsem schopná ji dočíst do konce. Tak jsem zkusila napsat příběh a postupně budu psát pokračování, doufám že se bude líbit.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 190
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.