Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 31. 8. 2019
Líbí se mi

2. Anjelin příběh - druhá část

Lenča92
Lenča92
Vloženo 31. 8. 2019
Líbí se mi
2. Anjelin příběh - druhá část

2. Anjelin příběh - druhá část

Můj příběh...

Jak už jsem se zmiňovala, tak mám přítele, mého dlouho známého kamaráda ze střední a jmenuje se Ricky. Pro mě je dokonalý, má svalnaté tělo, krásně líbá, vyznává mi neustále lásku, ale jenom o tomhle to není, taky je hodný, má zlaté srdce a vždy mi vyjde vstříc. No aspoň takový byl.

Vždy když ke mně přišel, tak mě při vstupu do domu políbil, pohladil a bavili jsme se o různých a podstatných věcech, dokonce jsme plánovali společné bydlení a taky budoucnost, věděl i jak se budou jmenovat naše děti a že budeme mít holčičku a chlapečka, asi chodil k takové, no jak se jí říká? Aha už vím, věštkyně, haha. Všechny chvilky s ním byly pro mě vyjímečné a myslela jsem si, že je to napořád, ale jak začal chodit na vysokou školu v Brooklynu, tak se začal chovat poněkud divně.

Já jsem se touhle cestou bohužel nevydala. Na střední škole jsem psala články a měla jsem svůj vlastní blog, dokonce ho ještě pořád mám, ale nepřidávám tam tak často své materiály a jednou si mě všimla shodou náhod moje šéfová a oslovila mě, jestli bych nechtěla přispívat do jejich časopisu ROSE, souhlasila jsem. Podařilo se mi proniknout do světa redaktorů, až jsem byla natolik dobrá, že jsem se stala jednou z hlavních redaktorek. Jsem se svou prací spokojená, naplňuje mě a hlavně je důlěžíté, že mě baví. Můžu si svou práci vzít domů a nebo naopak nemusím z postele ani vylézt a můžu psát z domu, když to teda jde a nejedná se o projekt. Když Ricky začal chodit na vysokou školu a já měla přes týden mnohem více času, tak jsem v práci byla denně, taky jsem si upravila svůj instagram a začala postovat příběhy i na sociální síť, kde si mě všimlo více lidí a nabídli mi spolupráce, abych jim spravovala instagramový účet nebo jestli bych pro ně nenapsala krátké a smysluplné vyjádření, komentáře či články. Měla jsem čas, stíhala jsem svou prácí, a tak proč si nevzít něco navíc jako bokovku? Koruna navíc se mi hodí, hlavně když jsme plánovali s Rickym společné bydlení. První nájemné a kauce jsou vysoké.

Moje šéfová o mé práci věděla všechno, taky věděla, že když bude potřeba všeho ostatního nechám a budu se věnovat čistě jen časopisu ROSE. Milovala jsem svou práci proto jsem v ní byla dobrá, dokážu říct, že i výborná. Nebyla jsem jediná, která vydělávala peníze, Ricky si přivydělával jako automechanik v Brooklynu, no občas tam kvůli práci musel zůstat i přes víkendy, ale nevadilo mi to do určité chvíle. Ricky potkal novou partu lidí, když musel zůstat na víkend, protože ho Mitch, to byl jeho šéf, potřeboval, vzal to rovnou z práce do místního klubu Diskoland.

Nevadilo mi, že se chodil bavit i já jsem se uměla pobavit s mými kamarádkami Susan, Mandy a Sindy. Bohužel Ricky začal zůstávat často o víkendu, ikdyž žádnou práci neměl, změnil se, začal kouřit marihuanu a občas si něco šňupnul. Nikdy na mě nebyl zlý a já ho milovala, tak jsem doufala i v to, že to je jen reakce na spoustu práce jak ve škole tak i v práci.

Po uplynulém čase přišly vánoční svátky, kdy měl prázdniny a já jsem si vzala zasloužené volno. Dohodli jsme se, že je strávíme spolu a s našimi kamarády z New Yorku u mých rodičů na chatě, stalo se tak, byly to kouzelné vánoce, mají opravdu své kouzlo, všechno jsme si vyříkali a vrátilo se to do původních kolejích i po novém roce. Věřila jsem, že s tím přestane, ale jak se ukázalo, tak nepřestal.

Když jsem narazila na fotku, kde je označený Ricky jak jsou v klubu, neváhala jsem a zavolala mu. Narovinu jsem se zeptala, jestli si něco dal, kouřil a bez zamyšlení odpověděl ''ANO'' Pohádali se a já doufala, že dostane rozum. Dlouho jsem se mu neozvala, aby si uvědomil, co pro mě znamená a že to myslím vážně, on se taky stále neozýval, přitom přidával fotky z víkendových akcí na svůj instagramový účet, nemohla jsem uvěřit, že se takhle změnil a zahodil náš společný, plánovaný život a vyměnil ho za marihuanu, alkohol, drogy a párty.

Po dlouhém čekání jsem se rozhodla náš vztah ukončit, napsala jsem mu jednoduchou a ne složitou smsku ve které stálo ,, Miluji tě, ale rozhodl ses asi náš společný život vyměnit. Nemůžu už takhle dál, sbohem.'' Neobtežoval se mi ani odepsat, mimochodem, aby bylo jasno, zavolala bych mu, ale nezvedal mi telefon, když jsem se ho snažila zastihnout doma nebo v práci, nikdy tam nebyl, dokonce ani ve škole dlouho nebyl, proto bylo mé rozhodnutí, napsat rychlou zprávu pomocí sms.

Byla jsem z toho na dně, ale život šel dál a já s ním...

 

Tak co říkáte na první dění?

 
PS: na další část se můžete těšit již v pondělí 26.8.2019

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

nic dalšího jsem nenašla

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 863
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.