Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kattulka
Kattulka
Vloženo 9. 12. 2019
Líbí se mi

Moje vášen - čtení

Kattulka
Kattulka
Vloženo 9. 12. 2019
Líbí se mi
Moje vášen - čtení

Moje vášen - čtení

Knihy. Pro někoho oddechová činnost, pro někoho úplná zbytečnost. Každý jsme jiný, nemůžeme být stejní, to by ten svět potom vypadal. Já se zase po dlouhé době, kdy mám večer čas, vše je uklizené, děti napapané a uspané a já s knihou usedám na pohovku a čtu. Je to totiž moje vášeň. Převtělit se do hlavní hrdinky, prožívat s nimi jejich radosti, strasti, útrapy, lásky. 

Za svůj život jsem přečetla velkou spoustu knih, ale nejvíce se ráda vracím ke své oblíbené autorce Lence Lanczové. Jen je mi líto, že již delší dobu nic nevydala, ale i tak si ráda zase přečtu její knihy.

Lenka Lanczová píše hlavně o mladých dívkách, ale jejich posledních pár knih bylo už i o starších. Její knihy jsem začala číst někdy v desíti letech a první kniha byla Počkej na mě, Radko. Kniha se mi velmi zalíbila a proto jsem se ihned přihlásila do naší místní knihovny a vypůjčila si její další knihy. Podej mi ruku, Radko a Pojď se mnou, Radko.

Lenka Lanczová vydala zatím 61 knih, všechny jsem přečetla, ale nejvíce se vracím právě k Radce, dále k Evě (Znamení Blíženců, Panna nebo Blíženec, Zadáno pro Blížence), k Nele (Hořká chuť lásky, Postel plná růží). 

Nejvíce mě dostala kniha Třináctá komnata. Když jsem uviděla jak se jmenuje hlavní hrdinka, dostala jsem záchvat smíchu. Jmenuje se stejně jako moje neteř. Linda Hesová. Její tatínek se jmenuje Pavel Hes (stejně jako můj švagr). A její kamarádka se jmenuje Miluška (tak se jmenuje sestra a Lindy mamka). 

 

A co jsem dále přečetla?

Celou ságu od Evžena Bočka - Aristokratka (nyní je i vkinech, ale zatím jsem na ni nebyla)

Jitka Komendová, Lenka Lanczová, Stanislav Rudolf, Hana Marie Kornerová, Sandra Brown (Skandál, Silnější než slova), V.C.Andrews (Zlomená křídla, Půlnoční let), E.L.James (trologie Padesát odstínů), Raine Miller (aféra Blackstone), Slyvia Day (Crossfire), Jamie McGuier (Katastrofa), atd.

Mám toho smozřejmě přečetného ještě více, ale ne vždy si zapamtuji všechny názvy, ale jakmile si vzpoměnu, hned vám to sem dopíši, ať si můžete knížky vypůjčit či říci Ježíškovi

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 22. 5. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 19. 1. 2020

také ráda čtu

Odpovědět
avatar
Anna Csanádiová 13. 12. 2019

Čtu také ráda a pracuji v místní knihovně.

Odpovědět
lenin
lenin 21. 1. 2020

Šťastná to žena....přímo u zdroje

Atevy
Atevy 13. 12. 2019

Moje taky

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 11. 12. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 255
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.