Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 4. 2016
Líbí se mi

Manuál domácí kadeřnice aneb 5 rad pro blázny jako já :)

Klára|ŽENA s.r.o.
Klára|ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 4. 2016
Líbí se mi
Manuál domácí kadeřnice aneb 5 rad pro blázny jako já :)

Manuál domácí kadeřnice aneb 5 rad pro blázny jako já :)

Říká se, že by si člověk ze sebe měl umět udělat srandu...tak jdu do toho!

Tak jsem se rozhodla, že nabarvit si sama vlasy nemůže být přece nic složitého....

Nyní vám přináším 5 rad, čeho se vyvarovat, abyste nedopadly jako já! Mám půl hodiny na napsání blogu a uvidíme, jak to dopadlo

Pojďme na to!

1) Dvě rukavice do balíčku dávají z určitého důvodu! Já to pochopila po 2 minutách, kdy moje pravá nechráněnná ruka byla celá oranžová, barva všude jen ne na vlasech a já si myslela jak to bravurně štětcem a bez rukavice zvládnu. Proč tu není smajlík, který si ťuká na čelo?   Takže ponaučení zní - "VŽDY POUŽÍVEJ DOPORUČENOU OCHRANU V PLNÉM ZNĚNÍ"!

2) Proč nejsou uši sundávací? Využily bychom to i při oblékání roláku  Při barvení vlasů uši značně zavazejí a i přes mou malířskou zručnost se nevyhly barvě...aspoň mi nebude trapně vyčnívat bílé ucho s rezavých vlasů....všechny to známe Druhá rada tedy zní - "OLEP SI UŠI PAPÍROVOU PÁSKOU"!

3) No jo, každá chceme vypadat jak sexy holka z romantického filmu s pocitem, že nás neustále snímá kamera ... ale holky, při barvení vlasů se na to fakt vykašlete. Já si můj oblíbený sexy modrý župánek už zničila. Nebuďte blbé jak já raději do naha a doufat, že vám doma nikdo nenastražil skrytou kameru a nebude se bavit nad vaším samobarvením vlasů za zpěvu a s pohupujícími se boky v rytmu Mám boky jako skříň, jako skříň....  Z toho vyplývá další rada "NEHRAJ SI NA HÉREČKU, NA ZPĚVAČKU ANI NA SEXY ŽENU Z ROMAŇŤÁKU - NESTOJÍ TO ZA TO"!

4) Ujisti se, že nemáš pozvanou návštěvu...ať to nedopadne, jako když jsem poprvé šla, já velká pekařka, péct makronky kamarádce k narozeninám a nechala jsem si na tu "nejlehčí dobrotu" hodinu. Opět mi chybí smajlík mlátící se do hlavy . Věřte mi, že byste se počůraly smích, kdybyste viděly, co z makronek vznilo za jednolitou spálenou placku . Terezka měla fakt radost! . Podobné to bylo s barvením vlasů. Říkám si "za pul hoďky nemám co řešit"  Barvu jsem nanášela na hlavu dýl, než má na hlavě vůbec být. Snad mi ty vlasy neopadají než to dopíšu. A když si představím, že by teď zabouchala na dveře ohlášená návštěva, tak se asi po... smíchy Nehledě na to, jak mě z toho bolí ruce . Ponaučení zní "SEŠ DOBRÁ, ALE ZAS TAK MOC SI NEFANDI"!

5) Už se nemůžu rozepisovat, neboť hlava začíná svědit a ten upadený pramen v umyvadle taky nebyl uplně dobrým znamením. Takže už to zkrátím a dám vám poslední, ale asi tu nejdůležitější radu: "NECH TO NA PROFÍKOVI A JDI KE KADEŘNICI"!

Jestli se už na webu neozvu s žádným příspěvkem, vybírám někde paruku. 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 25. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 4. 4. 2020

super

Odpovědět
Petra M.
Petra M. 6. 10. 2016

Tak tohle je jeden z nejvtipnějších článků, které jsem četla

Odpovědět
Tenderka
Tenderka 30. 4. 2016

dakujem za tento clanok, uvazovala som o tom, ze si skusim dat na vlasy sama henu - doteraz sa mojich vlasov farba nikdy nedotkla - asi to necham na kadernicku predsa len

Odpovědět
Marsy
Marsy 28. 4. 2016

skvěle napsané

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 491
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.