Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

moly
moly
Vloženo 17. 9. 2021
Líbí se mi

Lenor Fresh Air

moly
moly
Vloženo 17. 9. 2021
Líbí se mi
Lenor Fresh Air

Lenor Fresh Air

Dámy, kolikrát týdně perete prádlo? Já tak 2-3x, třeba tento týden peru zatím každý den, protože jsem se rozhodla vyprat potahy na matrace, na kterých spíme, dokud je krásně sluníčko a hezky proschnou. Jinak peru docela často, protože dcera se právě učí být bez plenky a jde jí to tak 50/50. Velmi mě tedy potěšilo, když jsem dostala příležitost otestovat novou aviváž Lenor Fresh Air. 

Kdo ji ještě neobjevil v regálech obchodů, jde o velmi koncentrovanou aviváž, 2x více než ostatní aviváže Lenor. Tento koncept je mi dost sympatický, protože čím větší koncentrace, tím menší obal a méně přípravku aplikuji do pračky. Tím pádem produkuji méně odpadu a méně škodím planětě. Obal je navíc se snímatelnou vrchní vrstvou, ta jde snadno sundat a lahev se pak může recyklovat. Lahev je vyrobena ze 100% recyklovaného (kromě víčka, nálevky a obalového materiálu na lahvi) a recyklovatelného (kromě obalového materiálu na lahvi) plastu. 

Lahev je designově zdařilá. Víčko je průhledné a je tak krásně vidět na rysku, jaké množství jsem právě odlila. Víčko mi zároveň připomíná víčka drahých parfémů. Prodávají se dvě varianty - na cca 36 a 60 dávek. Tato informace je však přibližná, protože množství se aplikuje podle váhy prádla a toho, jak moc požadujete voňavé prádlo. Jestli chcete standartní vůni a máte 4-5 kg, aplikujete 14 ml, na 6-8 kg odměříte 20 ml a když chcete vůni extra fresh tak 28 ml. Chrání před blednutím barev, tvorbou žmolků a ztrátou tvaru při praní. Podle informací od výrobce by pak mělo prádlo vonět, jako když ho sušíte venku, což bohužel nemůžu posoudit, protože prádlo zatím suším jen venku.

Na trhu jsou tři varianty aviváže Lenor Fresh Air - Effect Pink Blossom je květinová vůně s charakteristickou svěžestí jabloňového květu, sladkého melounu a hřejivého jantaru. Dále pak Effect Fresh Wind má svěží a povzbudivou vůni s tóny moře, citrusů a příjemného vánku. Poslední variantou je Effect Summer Day, z které na Vás dýchne svěží vůně citrusů, blatouchu a oceánu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Honzicek
Honzicek 26. 11. 2021

citim tu vuni az sem

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 11. 2021

Je perfektní

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 9. 2021

fajn, Lenor mi voní

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 17. 9. 2021

Lenor jsou dobré aviváže, ale přec jenom si vozíme o dost levnější z Německa

Odpovědět
moly
moly 19. 9. 2021

To bohužel věřím, že v Německu se dají sehnat levněji. Kdybyste chtěla koupit tady u nás, tak možná Vám cenu dorovná tato akce: Nakupte Lenor Fresh Air Effect 840ml Zaregistrujte se na stránkách mujsvet-pg.cz Nahrajte své účtenky Zadejte údaje o svém bankovním účtu a získejte 35 Kč zpět!

sipeji
sipeji 17. 9. 2021

voní nádherně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 415
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.