Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Jana Jelínková
Vloženo 22. 6. 2021
Líbí se mi

Kvalitní nábytek do obývacího pokoje

avatar
Jana Jelínková
Vloženo 22. 6. 2021
Líbí se mi
Kvalitní nábytek do obývacího pokoje

Kvalitní nábytek do obývacího pokoje

Když zdobíte obývací pokoj, je umístění nábytku zásadním rozhodnutím. Většina obývacích pokojů je víceúčelová - pro chatování, odpočinek, hraní her, zábavu a sledování televize. Při plánování rozvržení se chcete ujistit, že místnost bude pro všechny vaše činnosti uživatelsky přívětivá. Zde je třeba vzít v úvahu několik bodů:

Najděte své kontaktní místo. Červené upozornění - nemusí to být televize! Váš televizor může ve vašem prostoru hrát druhotnou roli; do popředí zájmu může být krb, velké okno s výhledem nebo dokonce podstatná výzbroj.

Umístěte svá místa. Jakmile máte ohnisko, umístěte kolem něj nábytek. Dvě klasické možnosti jsou:

Tváří v tvář uspořádání, kde pohovka a židle s přízvukem směřují k sobě a ohnisko je vycentrováno na jednom konci. Další židle je často umístěna přímo naproti ohnisku.

Boční uspořádání, kde pohovka směřuje k ohnisku a židle s akcenty, jsou na obou stranách pohovky s ohniskem k jejich straně.
U obou těchto možností může roli postranních židlí převzít druhá pohovka, lehátko nebo lehátko. Kvalitní pohovky za dobré ceny můžete koupit pokud použijete Baumax slevový kód.

Opusťte zdi! Není důvod kotvit sezení ke stěnám, zvláště je-li místnost velká. Posuňte ji dopředu a nakloňte ji, aby vzbudila zájem a povzbudila konverzaci. Feng shui (viz níže) říká, že pohovka by měla být ke zdi kvůli pocitu stability. Možná ... ale to stále ponechává dostatek příležitostí přivést další sezení dovnitř!

Dostatečný prostor kolem konferenčního stolku. Můj mazlíček je uspořádání obývacího pokoje, které znemožňuje přicházet a odcházet, aniž by každý zasáhl kolena, jako byste byli ve filmech! Ujistěte se, že kolem konferenčního stolku je pro každé sedadlo nejméně 18 palců, ale ne příliš mnoho místa. Stále musíte dosáhnout svých nápojů a občerstvení!

Dejte každému povrch. Každé sedadlo potřebuje místo k odpočinku u nápoje, knihy nebo dálkového ovládání. Může to být konferenční stolek, odkládací stolek, dokonce i pohovka s pevným povrchem.

Uzemněte své koberce. Koberce definují místnost a sjednocují umístění vašeho nábytku. Koberec by se měl zastrčit pod přední nohy alespoň jedné židle. Tímto způsobem vlastně vypadá prostor větší.

Feng Shui váš prostor! Dodržování principů feng shui vám pomůže vytvořit prostor, který poskytuje pocit pohody a harmonie. Zde je několik základních nápadů do obývacího pokoje, které vás naštartují!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Alena Otilová 24. 7. 2021

Já jsem do našeho obýváku sehnala parádní nábytek . Na https://www.greenmat.cz/nabytek-vasagle jsem objevila úplně luxusní stolek pod televizi, regál a knihovnu, a když nábytek dorazil, tak jsem byla ještě víc nadšená. Je přesně takový, jaký jsem si představovala. Kombinace železa a tmavého dřeva je podle mě prostě nejlepší .

Odpovědět
lemur
lemur 23. 6. 2021

Super.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 22. 6. 2021

pěkné

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 22. 6. 2021

super

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 400
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.