Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kočka namísto lékaře

avatar
O zvířatech a o lidech
Vloženo 16. 11. 2018
Líbí se mi
Kočka namísto lékaře

Kočka namísto lékaře

Někdy kočky zbožňuje, další nenávidí. V historii byly kočky uctívané i zatracované. Jisté je, že jen málokoho nechají kočky chladným. A také je jisté, že kočky jsou více než jenom domácími mazlíčky, kteří dokážou zahnat samotu. Kočky umějí člověka dokonce léčit, jen jim to dovolit. Ulevují při podráždění a stresu, který je dnes všudypřítomný. Všudypřítomné jsou i kočky jako skvělí antistresoví pomocníci.

Micka pro zdravé srdce i nervy

Kočka není pes. Má svoji osobnost a vyzařuje klidnou sílu, která je prospěšná i pro nervový systém člověka. Mazlivá micka pomáhá zklidnit psychiku, stejně jako krevní tlak a srdeční tep. Snižuje tak riziko infarktu a dalších potíží kardiovaskulárního systému. I proto je ideálním společníkem pro seniory, kteří mohou trpět různými zdravotními potížemi, ale také pocity osamění.

Kočka se však pro své léčivé schopnosti nevyužívá jenom u seniorů. V rámci tzv. felinoterapie napomáhá zlepšit zdravotní stav u nemocných dětí, autistů, handicapovaných nebo lidí postižených Alzheimerovou chorobou.

Léčivé je i samotné vrnění koček. Pokud člověk naslouchá kočičímu vrnění dlouhodobě a pravidelně, dle odborníků dochází k posilování imunity.

Každý chovatel kočky o jejích léčivých schopnostech jistě ví své. Již prosté pohlazení kočky působí příjemně. Pokud člověka něco bolí, kočka to vycítí a intuitivně si na dané místo lehá. Její teplo působí jako hojivý fáč. Nechce přitom na oplátku vůbec nic. Je to nenáročné, čistotné zvíře. Vystačí si s vodou a miskou kvalitních granulek, namísto myšky, kterou si doma pochopitelně neuloví.

Něco pro zdravou micku

Všechny granule bohužel nenabízejí kočce skutečně to, co potřebuje pro své zdraví a spokojenost. Vraťte svému kočičímu mazlíčkovi všechnu jeho péči a lásku. Dopřejte mu kvalitní granule založené na čerstvém mase. Na trhu je najdete pod českou značkou Fitmin. Díky jedinečné technologii se při jejich výrobě využívá opravdu čerstvé maso. Nejde o masokostní moučku, kterou někteří výrobci masem nazývají.

Nyní můžete superprémiové granule Fitmin Purity prostě a jednoduše vyzkoušet, sami uvidíte, co na ně vaše kočička poví.

Stačí o granule pro kočky - vzorek zdarma zažádat tady.

Tak dobrou chuť. Mňauuu.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
sisinkaj 22. 11. 2018

Odpovědět
avatar
lemur 17. 11. 2018

Odpovědět
avatar
hašlerka1 16. 11. 2018

Kočky mají léčivý vliv a zároveň dokáží i nemoci u lidí odhalit.

Odpovědět
avatar
Michaela Ž 16. 11. 2018

Granule této značky jsme ještě nezkoušeli. Ráda našim mazlíčkům dopřeji. Patříme totiž k těm prvním zmíněným - u nás doma kočky zbožňujeme.

Odpovědět
avatar

Tak to máme stejně. Ty vzorečky doporučuji, u nás se chlupáči jen oblizovali.

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
83 798
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.