Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JANE H.
JANE H.
Vloženo 28. 3. 2017
Líbí se mi

Jarní úklid oken s Viledou

JANE H.
JANE H.
Vloženo 28. 3. 2017
Líbí se mi
Jarní úklid oken s Viledou

Jarní úklid oken s Viledou

Jaro je definitivně tady! Nejen dle kalendáře, ale i díky doslova sluníčkovému počasí. Úplně už se vidím na “zahrádce” příjemné kavárničky a pokecu s kámoškama u kafe.

Jenže toto období je pro mě také od dětství spojené s povinností jarního úklidu. Pamatuji si, když jsem jako malá školačka každý týden v pokojíčku luxovala, utírala prach ze všech sběrateských kousků sošek a jednou za čas myla okna. Úplně si vybavuji vůni ironu a šmouhy. Neustálé leštění,  div to okno neprasklo. 

Mytí oken jsem neměla ráda a vlastně stále moc nemám! 

Dnes sice iron a hadříky na okno nepoužívám, ale tím, že bydlím v průmyslovém městě, mohla bych mít okna snad každý týden. A to vážně! Navíc poslední měsíc vedle mě probíhá rekonstrukce a na mé velké, panelákové okno, padá snad veškerá nečistota. Ještě, že jsem ve vyšším podlaží a není sem nahoru vidět

Každopádně moderní vychytávky přišly i do našeho ženského světa “domácích hospodyněk” a nejen do IT komunity. Třikrát hurá! Někdo chytrý vymyslel nejen mopy místo hadrů, ale i “vysavač na okna” , Windomatic. Vileda Windomatic vysavač na okna je malej, přesto hodně "velkej" a praktickej pomocník. Nic přehnaně technického, jen jedno jediné tlačítko a pak pár pohybů. Odpadá čtení několikastránkových návodů.

Nepotřebujete kýbl nebo lavor s vodou. Nehrozí to, že byste omylem kopli do kýble a měli potopu v bytě. Nic se nerozlije a úklid je mnohem snažší a kratší. Budete mít více času na rodinu, kafíčko a zábavu.

Jednoduchost nade vše. Stačí vzít do ruky sprej, tedy nádobku, která je v balení a funguje jako rozprašovač. Do ní dáte oblíbený přípravek  na čištění oken a nastříkáte. Poté stačí přípravek rozetřít stěrkou, která je na rozprašovači, vzít Windomatic a “vysát”. Žádná tekoucí voda na okně, žádné kapky ani šmouhy! “Tekutá” špína je pěkně uzavřená v nádobce Windomaticu.

 

Jinak přístroj není těžký, hezky padne do ruky, má ergonomický tvar a nabitý vydrží 40 minut! S tím zvládnete oken, skoro celý panelák. Konkrétně tedy 120m2.

Protože je Windomatic malý, dobře se skladuje a dokonce se s ním i dobře cestuje. Střídáme si ho s mamčou a převážíme sem a tam, podle toho, kdo zrovna chce umývat okna. Uspěl u mě i u ní!

Jarní, alespoň ten "okenní" úklid je za mnou. Pokud se na něj také chystáte, přeji ať vám jde úklid od ruky. A kdo ví, možná také máte nějakého pomocníka?

Co vám při uklízení nejvíce pomáhá?

zdraví "uklízečka" Jane

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Anna.h
Anna.h 8. 4. 2017

Také jsem testovala a jsem spokojená!

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 9. 4. 2017

to je super

Amanda
Amanda 29. 3. 2017

Máme

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 29. 3. 2017

super

sipeji
sipeji 29. 3. 2017

Vy se máte, já klasika hadr a leštíme a leštíme

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 29. 3. 2017

Urcite doporucuji tento pristroj, protoze je super o lestit nemusite

Moni82
Moni82 29. 3. 2017

Já používám umělou jelenici a taky super. Mám malá dělená okna, takže bych se s tímhle přístrojem asi nevešla na tabulku skla.

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 29. 3. 2017

ale zase mate krasna stylova okynka , jinak sterka ma nejakych 27cm

matejm
matejm 28. 3. 2017

Mám jiný,ale je to super pomocnik

Odpovědět
JANE H.
JANE H. 28. 3. 2017

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 031
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.