Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 21. 9. 2016
Líbí se mi

Jak jsme se pustili do další rekonstrukce - část II.

Z Jihu
Z Jihu
Vloženo 21. 9. 2016
Líbí se mi
Jak jsme se pustili do další rekonstrukce - část II.

Jak jsme se pustili do další rekonstrukce - část II.

Tak abych Vás nepřipravila ani o jeden poznatek z naší započaté rekonstrukce koupelny, sedím zde na gauči, s vlasy slepenými prachem, v teplákách s fleky, jejichž strukturu již nelze identifikovat. S nehty obroušenými od bourání všeho, co přišlo pod ruce. S očima zalitýma slzami, nebot má alergie na prach je želbohu stále aktivní a se vší silou se hlásí o slovo.

Mám strach dojít si na toaletu! Prosila jsem myslivce, aby ji nechal co nejdéle funkční (spolu s vanou). Udělal mi to k vůli. Takže zaprášený klozet nyní vysí (sedí,leží, trčí) na dvou prknech. Třetí je tam od toho, aby se na něj dali dát nohy, když už se podaří na mísu sednout. Je třeba udržovat neustále rovnováhu, neboť hrozí, že se i s hajzlem svalím kamsi do základů, kde vesele odtéká odpad (který je naštěsí ještě schován v plastových rourách). Vykonat potřebu (jakéhokoli druhu) doma nechávám stále jako tu poslední možnost, přesto se to prostě minimálně třikrát denně doma udělat musí.

Vana plně fuknční. Zrovna za chvilku se do ní chystám. Nesmím se tedy dotýkat ničeho jiného, než bílé (ehm, cože??) sanity, ale teplá voda mi vše vynahradí. Do koupelny jedině v erárních botech, které leží přede dveřmi. I pokoj vedle, kde jsme ještě dnes ráno sladce hnípali, je vyklizen. Vymyslela jsem si totiž (já trubka) samostatné WC a tak se k němu musí chtě nechtě probourat dveře. No a bourání, to je prach, špína, kamení, malta, cement, pavouci a tři siláci v montérkách. Nyní tedy plně obýváme pouze dvě místnosti naší chaloupky. V obýváku ulehneme do přestěhované postele mezi veškeré potřebné šatstvo na neurčito. A v kuchyni se krčí vše, co nešlo zabednit ve skříních.

Nemám radost. Ale nemám ani žal. Je to na neutrálu, přátelé! Prosím hodiny a dny, aby ubíhaly co nejrychleji. Aby se všecko stihlo a aby se nic neposralo! Aby byla naše nová koupelna krásná, útulná, s oknem a bez kanálku u vany.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Amanda
Amanda 3. 5. 2017

Odpovědět
moravačka aja
moravačka aja 23. 9. 2016

Taky to mám za sebou.Věřte,že jednou to skončí a vy budete mít krásnou,vysněnou a provoněnou koupelnu.A na tu dřinu určitě brzo zapomenete.

Odpovědět
sipeji
sipeji 22. 9. 2016

jak já vám rozumím....

Odpovědět
Z Jihu
Z Jihu 22. 9. 2016

Taky máte za sebou něco podobného? Jak to dopadlo? Potřebuju trochu povzbuzení, že se to jednou dokončí

ŽENY s.r.o. v číslech

1
žena na začátku (naše Eva)
3.
rok startujeme v novém
10
regionálních Pracoven ŽENY s.r.o.
3 000
žen v průměru na jedné akci v OC
85 204
registrovaných inspirativních žen
2 922
testovaných produktů
43 290
odeslaných produktů
165 073
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.