Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Eva Wolf Pechová
Vloženo 14. 2. 2019
Líbí se mi

Workshop o prostorech pro život na Design Shakeru

avatar
Eva Wolf Pechová
Vloženo 14. 2. 2019
Líbí se mi
Workshop o prostorech pro život na Design Shakeru

Workshop o prostorech pro život na Design Shakeru

Architektka Eva Lövenhöferová ze Studia Evalofa zpestřuje svými konzultacemi veletrhy designu a interiéru pravidelně. Na jarním Design Shakeru představí nový worskhop pro veřejnost. Potřebujete-li v životě změnu, nenechte si tuhle novinku ujít.

Studio Evalofa mění životy prostřednictvím změny prostředí ve kterém žijeme či pracujeme. Vytváří studie interiérů. Zajišťuje projektové dokumentace a kompletní realizace. Vše vzniká ve spolupráci s lety osvědčenými dodavateli. Počínaje zkušenými projektanty přes špičkové české truhláře a další dodavatele zařízení. Konče šikovnými elektrikáři a řemeslníky včetně úklidu.

„Měnit lidem životy mě baví. Přináší jim to totiž radost. A to je nejlepší možná odměna za mou práci,“ říká architektka Eva Lövenhöferová. „Základem spolupráce je zjištění potřeb a pochopení způsobu života, fungování rodiny i vkusu klientů. Vznikají pak funkční projekty doladěné k naprosté spokojenosti,“ dodává architektka. Aby nás přiměla přemýšlet o bydlení a pracovním prostředí prakticky i koncepčně, připravila speciální workshop.

Zúčastnit se ho můžete v rámci 8. ročníku Design Shakeru, veletrhu interiérového designu. Bude se konat v sobotu 23. března 2019 od 11.00 v PVA EXPO v pražských Letňanech. Tématem workshopu jsou „prostory pro život“. Architektka Eva se podělí o zkušenosti a tipy vycházející ze své dlouholeté praxe. O prostorech nejdříve zauvažuje z pohledu funkce a úložného místa. K čemu slouží? Jaké činnosti tam vykonáváme? Co v nich potřebujeme ukládat? Účastníci workshopu se můžou aktivně zapojit. Setkání skončí vzájemnou debatou nad projekty účastníků.

Workshop se zaměřuje na obývací pokoj a kuchyni. Kdo se bude chtít věnovat jiným prostorům či dokonce konkrétním řešením, může si s sebou přinést projektovou dokumentaci nebo plánky. Po workshopu je možný přesun na stánek Studia Evalofa. Zde bude architektka Eva k dispozici k případným konzultacím.

ZDE se na workshop můžete hlásit. Míst bude dostatek, ale co kdyby náhodou.

Více o Evě Lövenhöferové a jejím Studiu Evalofa se dozvíte na webu www.evalofa.com.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 31. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 27. 3. 2020

super

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 19. 2. 2019

Odpovědět
avatar
Eva Wolf Pechová 3. 3. 2019

lemur
lemur 15. 2. 2019

Prima.

Odpovědět
avatar
Eva Wolf Pechová 3. 3. 2019

Děkuji

Siraellen
Siraellen 14. 2. 2019

Odpovědět
avatar
Eva Wolf Pechová 3. 3. 2019

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
98 215
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.