Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

LOVEDESIGN
LOVEDESIGN
Vloženo 1. 12. 2015
Líbí se mi

I takto může vypadat panelový byt

LOVEDESIGN
LOVEDESIGN
Vloženo 1. 12. 2015
Líbí se mi
I takto může vypadat panelový byt

I takto může vypadat panelový byt

Hurá!!! Po osmi měsících práce se mi podařilo úspěšně dokončit rekonstrukci panelového bytu z 50 let. Investorem a klientem byl mladý muž z Prahy, který si za rozumnou cenu pořídil byt 2+kk velikosti 72 m2 v Praze 4. Zadání bylo kompletní rekonstrukce bytu a proměna z původního stavu ala čistokrevná zakonzervovaná PADESÁTÁ LÉTA s umakartovým jádrem na MODERNÍ BYDLENÍ pro mladého singl muže. 

Řezalo se do panelu, měnily se dispozice místností, bouralo se umakartové jádro, lepily se nové obklady a dlažby, řešila se úplně nová elektroinstalace, topení, okna, dveře a podlahy. Jak se říká, vzali jsme to od podlahy a de facto nezůstal kámen na kameni!

Interiér jsem řešila v moderním pánském stylu s akcentem retra. Barevná paleta je spíše neutrální a interiér oživuje retro mramorová  dlažba ve 3D dekoru, která je použitá i jako obklad za kuchyňskou linkou. V interiéru se řešilo velké množství vestavěných nábytků včetně kuchyňské linky na míru. 

Klientovi se v jeho novém bytě fajn bydlí a já mám radost z další povedené zakázky. Posuďte avšak samy a doufám, že tato proměna bytu může inspirovat i některé z Vás!

 

Markéta Aniolová

Urban Sphere Interior

Interiérový designér/bytový architekt

www.urbaninterior.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Martina Kočková 12. 2. 2021

Tak to se tedy povedlo! My máme v plánu také rekonstruovat náš byt. Máme podobně velký, tak mě těší, že je vidět, že i s poměrně malým bytem se dá naložit různě. Nemáme ale čas, ani inspiraci na celou realizaci, tak si raději necháme poradit od této firmy http://www.pwinterier.cz/. Našla jsem je na internetu, když jsem pár let zpátky hledala někoho na rekonstrukci v naší firmě. Ta dopadla skvěle, tak jim plně důvěřuji.

Odpovědět
Jankkas
Jankkas 30. 6. 2020

Odpovědět
avatar
Nina Červenková 20. 6. 2020

To vypadá moc povedeně. My nedávno také rekonstruovali náš panelákový byt. Myslím si, že to dopadlo skvěle. Brali jsme si na to stavební firmu, ke které jsme se dostali díky poptávce, kterou manžel zadal na tento poptávkový portál https://trhpoptavek.cz/budovy-domy-stavba-konstrukce-haly Práci odvedli vážně prvotřídní, to se musí nechat.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 5. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 25. 11. 2019

Máte moc krásný byt. My máme náš byt také po rekonstrukci. Vyměnili jsme dokonce i okna. Byla tady dřevěná okna, kterými dost táhlo, což se negativně promítlo i do ceny za topení. Na jaře jsme si koupili plastová okna z https://www.jis.cz/plastova-okna/ , která dobře těsnění, takže si myslím, že letošní topná sezóna nebude tak drahá.

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 20. 12. 2019

Jojo, plastová okna jsou super. Můžu se zeptat jak to řešíte se stíněním? My právě přemýšlíme nad venkovními žaluziemi, jen nevím jakou firmu na tom vybrat. Už jsem si tak předběžně zkoušela hledat "venkovní žaluzie Praha" a zatím se mi asi nejvíc zamlouvají ty od http://climax-kolar.cz/

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 475
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.