Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Lenča92
Lenča92
Vloženo 18. 1. 2018
Líbí se mi

I dva jsou rodina

Lenča92
Lenča92
Vloženo 18. 1. 2018
Líbí se mi
I dva jsou rodina

I dva jsou rodina

Slyšeli jste už o filmu ''I dva jsou rodina'' ? Je to jeden z novějších filmů z roku 2016. Píši o něm protože na to jak mi na začátku připadal příšerný, tak na konci mě neskutečně dojal.

O filmu jsem se dozvěděla díky facebook stránce ''Tipy na dobrý filmy'' když jsem si film pustila, tak asi po 15ti minutách jsem ho vypla, protože mi přišel jako kravina a hlavně to je francouzský film, takže dívat se na něj s titulkami a poslouchat místo angličtiny francouzštinu bylo příšerné. Film jsem tedy vypla a začala jsem se dívat na seriál.

Po 3 týdnech jsem se jedno odpoledne nudila, když šla dcera spinkat a přemýšlela jsem na co se budu dívat, jelikož v televizi nic nešlo, tak jsem si zapla notebook - nikde nic nového a nenapadal mě podnět na článek, tak jsem se rozhodla, že se na ten film podívám. Pořád mi ale bylo nepříjemné poslouchat francouzštinu - jazyk se mi libí a chtěla bych se ho jednou naučit, ale jsem zvyklá především na anglické filmy s titulkami, tak to byl prostě nezvyk. Každopádně jsem se do filmu tak moc zakoukala a když ke konci přišla smutná zpráva, tak mě to neskutečně rozplakalo a asi posledních 20 minut filmu mi tekly slzy. Film mě neskutečně nadchl a dojal, že jsem se musela podělit!

Ve zkratce o čem film je. Jde o příběh Samuela (Omar Sy), který si užívá svůj bezstarostný život, když v tom ho přijde navštívit Kristin (Clémence Poésy) - jeho víkendový flirt v minulosti a oznámí mu, že dítě které drží v náruči je jeho, nechá mu ji tam a zmizí. Samuel se jí bude snažit najít, aby dítě vrátil zpátky Kristin - odletí do Londýna, kde má pracovat, ale bohužel se mu ji nepodaří najít. A tak začíná dobrodružný příběh Samuela a jeho dcery Glorie (Gloria Colston).

Na stránkách ČSFD má tenhle film hodnocení 84%

Jestli jste milovníkem filmů s titulkami a to s francouzským jazykem, tak se na něj určitě podívejte.

Pokud znáte podobný film nebo třeba lepší, tak mi zanechte komentář.

Lenka

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 8. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 30. 3. 2020

super

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 19. 1. 2020

krásné

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 19. 1. 2018

moc pěkné

Odpovědět
avatar
Zdeňa Slimáčková 19. 1. 2018

Vůbec ho neznám , ráda se podívám

Odpovědět
Lenča92
Lenča92 19. 1. 2018

určitě mrknite, ale doporučuji s kapesníčkama

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 372
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.