Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Mary Aušová
Mary Aušová
Vloženo 10. 9. 2017
Líbí se mi

Hurá na vrchol Slovinska * poslední článek :-)

Mary Aušová
Mary Aušová
Vloženo 10. 9. 2017
Líbí se mi
Hurá na vrchol Slovinska * poslední článek :-)

Hurá na vrchol Slovinska * poslední článek :-)

Krásný nedělní večer, milé Ženy,

Chtěla bych se s Vámi podělit o poslední článek, který jsme s Lucou psaly na blog pro Karitru a Norskou Módu, kdy nás tato značka pro expedici "Triglav" oblékla

Už jsem postovala video, článek očima Lucky, tak snad se Vám bude líbit i tento článek

Mějte krásný zbytek večera.

Mary 

Lucy & Mary! Dvě kámošky, tanečnice, ambassadorky, podnikatelky, cestovatelky, ale HLAVNĚ! Dvě #SoulSisters, které se rozhodly pokořit nejvyšší horu Slovinska.

Kouzelná země, která má snad vše, po čem každý cestovatel touží. Průzračné řeky, nádherné moře, podmanivá města, jedinečná jezera i dech beroucí hory. Slovinsko nabízí nespočet možností, jak strávit dovolenou. Každý si zde přijde na své, protože zde můžete poznávat, odpočívat, sportovat, nebo zažít ten největší adrenalin v životě. A proto jsme se tam vydaly my dvě.

S námi jelo dalších šest lidí. Takže celkem osm potrhlých mladých bláznů, kteří odpočívají jen aktivně, téměř nikdy pasivně. Počasí nám přálo po celý náš pobyt, takže jsme byli celkem rádi, že jsme si toho nemuseli tolik balit na výlety a později na samotný výšlap. Kraťasy, tílko, legíny, mikina a pár dalších věcí k výbavě a bylo vystaráno.

Jak jsme si celý pobyt v tak srdečně blízké a přitom tak kilometrově vzdálené zemi užily my dvě „barbíny“? Možná zjistíte, že nejsme takové barbíny, za které nás sem tam někdo může považovat (zřejmě pro náš smysl pro módu). Během naší krátké návštěvy jsme okusily snad vše, co se dalo. Navštívily jsme soutěsku Vintgar, která skýtá svěží zeleň, mohutná skaliska a křišťálově čistý tok řeky Radovny. Viděly jsme vodopád Savica (pravděpodobně nejznámější vodopád Slovinska), kde se voda valí z výšky 78 m. Prošly jsme starobylé uličky nejkrásnějšího Slovinského města – Piran. Vykoupaly jsme se v azurově modrém Jaderském moři. Na jezeře Bled jsme si půjčily paddleboardy, které jsme už sice měly vyzkoušené z Prahy, ale tam vám to byla úplně jiná jízda.

ZBYTEK ČLÁNKU V LINKU: 

http://karitraa.norskamoda.cz/blogy/hura-vrchol-slovinska/

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 14. 6. 2020

Odpovědět
xxkouckaxx
xxkouckaxx 19. 5. 2020

paráda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 31. 3. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 24. 1. 2020

paráda

Odpovědět
Tamara
Tamara 11. 9. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 493
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.