Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Líbí se mi

Hledá se autor motivační úklidové písně

Líbí se mi
Hledá se autor motivační úklidové písně

Hledá se autor motivační úklidové písně

Mibiko přišla s luxusně praštěným nápadem, ale nám se líbí! Najdeme společně tu správnou uklízecí píseň?

Ženy!

S ohledem na uplynulý DEN ŽEN se ptám: "Kde jsou motivační songy pro ženy pro pondělní dopoledne?"

Proč se ptám? Pondělní dopoledne je zvláštní tím, že pokud žena není vyloženě v zaměstnání/práci mimo domov, tak s největší pravděpodobností doma v pondělní dopoledne uklízí. A to i ta žena, která pracuje z domova a nemá paní na úklid, a takových je nás spousta. 

Ptám se, proč mám u úklidu poslouchat energické songy typu IT IS MY LIFE, když neznám ženu, která by v ten moment optimisticky při vysávání vyskočila a s hrdostí - bez špetky ironie a hořkosti zazpívala JÓÓ, TO JE MŮJ ŽIVOOOOT A JSEM Z TOHO NADŠENÁ. Stejně tak nepřípustný mi přijde song WHERE DO YOU GO MY LOVELY, když je zcela zřejmá odpověď: "Kam asi... pro stehna k řezníkovi, do sámošky, do drogerky, protože ty sluneční paprsky s brutální upřímností ukazují  špínu na oknech a odporně zvýrazňují veškerý prach, kam se podíváš, pak na poštu, pak rychle ke kompu dopsat projekt, zhltnout jogurt a vystřelit do školy, protože začně odpolední logistika s kroužky, hodit stehna do papiňáku, zvládnout polívku a předvařit večeři, stihnout sprchu, masku, vypadat odpočatě, relaxovaně a být nažhavena na manžela, aby viděl, jak má super zrelaxovanou ženu, která má to štěstí být v pondělí dopoledne doma. o))))

GÁBINO OSVALDOVÁ, TOMÁŠI KLUSE, MANDRAGE A VŮBEC VŠICHNI! KDE JSOU NĚJAKÉ PÍSNĚ PRO NÁS A O NÁS, KTERÉ UKLÍZÍME A MAKÁME NA RODINNÉM BLAHU. JÁ CHCI POSLOUCHAT SVIŽNÝ ROCK/POP/JAZZ COKOLIV, CO BUDE MÍT NÁBOJ, VTIP, NADSÁZKU A OCENÍ ŽENSKOU PRDELKU VRTÍCÍ SE ZA VYSAVAČEM S DLOUHOU HADICÍ A SMYSLNOST POHYBU ŽENY PŘI ÚKLIDU, JEJÍ ODHODLÁNÍ, SOUSTŘEDĚNÍ, VYTRVALOST I NĚHU, KTEROU DO TOHO DÁVÁ.

Výňatky z možných skladeb:

"Obdivuji něhu se kterou čistíš čajovou konvici, kořím se nohám tvým u kterých proháníš vysavače hadici. Lásko má spěchám, chci u toho být, žálím ach žárlím, na prázdný byt, který ti šeptá svým drsným hlasem, pojď ke mě zase. Vem si svou prachovku,  vyčisti pohovku," atd

nebo

"Lásko, je v tobě síla, úplně zírám, jsem z tebe hotový. Svůdně se kroutíš, bokama houpáš, když věšíš záclony. Jsi moje víla, je v tobě síla slunečních paprsků. Nech mě tě potěšit, vysaju sám náš byt, vysaju i tebe, nemyslím na sebe, chci ti to udělat, ať víš, že tě mám rád, tak dej mi důvěru, postav mě ke džberu, záclony vyperu."

Ano, možná ujetý, poněkud přiblblý, ale mně by to fakt udělalo radost. A co vám? Nepřidáte se? Kdo pošle pár veršů nebo slok "svého uklízecího songu?" Pojďte, klidně to pak dám do kupy a někoho s tím oslovím.

Pojďme si vybojovat naše ulízecí CD.

Mibiko

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
EVA | první ŽENA s.r.o.

Miru, bavíš!!! Přidávám se k výzvě, já nemám sice pondělní rána, ale víkendové grunty, a taky mě to neba. Ne úplně motivační píseň, ale něco o nás ze života k pobavení přikládám tady https://www.youtube.com/watch?v=rklUthIgU4w

Odpovědět
4vladku
4vladku 12. 3. 2015

dobrý nápad...

Odpovědět
Mibiko (Miroslava Pešková)

ŽENY, je na co navazovat. Našla jsem jeden song, ve kterém se zpívá nejen o lásce, ale i o úklidu - sice až v druhé sloce, ale díky paní HEGEROVÉ - JE TO TAM! o)) U Hegerové mě děsně baví závěr písně v tom svěžím tempu a nadšenému hlasu, který komentuje nesnáze v životě s takovým optimismem, že nejde než se nezasmát. Jak to máte vy??? Teď jde o to, aby vznikl i současný song - tak pojďte - žádné verše??

Odpovědět
hanah
hanah 12. 3. 2015

Moooc pěkné,můžu jenom souhlasit,někdy mám den,kdy mi k úklidu řve i dechovka a to je faakt ujetý, škoda, že nemám básnický střevo

Odpovědět
agneska34
agneska34 11. 3. 2015

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
87 726
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.