Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

JanaV
JanaV
Vloženo 8. 5. 2013
Líbí se mi

Háčkování??? A proč ne!!! :-)

JanaV
JanaV
Vloženo 8. 5. 2013
Líbí se mi
Háčkování??? A proč ne!!! :-)

Háčkování??? A proč ne!!! :-)

Kdyby mi někdo před dvěma lety řekl, že začnu někdy háčkovat, tak se mu opravdu s chutí vysměju... Nikdo nemá na takovéto ruční práce více "levé" ruce než-li já".

Po narození dvojčátek holčiček se však háčkování v mé mysli objevovalo častěji a častěji. Ty princezny přece budou vyžadovat spousty čepiček, čelenek, taštiček a já jako ta nejlepší mamina na světě bych se měla ukázat v tom správném světle a takovou čepičku či čelenku umět spíchnout sama za jeden večer.

Jdeme se sousedkou na kurz

No a tak jsme se domluvily se sousedkou Jitkou  (která má dvouletou dceru Terezku) a navštívily jednorázový tříhodinový kurz háčkování na Kamýku. Atmosféra super, skupinka 7 žen blízkého věku a naprosto rozlišného zaměření mě opravdu nadchla. Pokec u háčkování na téma, jakou kosmetikou nejlépe mazat mimina (paní lektorka je vystudovaná farmaceutička), meteorologie, zdravá kuchyně pro mě byl skutečný relax a přínos.

A navíc jsem si potvrdila, že háčkování je opravdu jednoduché a že by jej mohla zvládnout i tak manuálně nezručná žena jako jsem já. Za mě určitě doporučuju! 

Můj momentální cíl

Takže dámy, výše na obrazcích můžete porovnat můj momentální výtvor a vedle můj cíl. Držte mi palce ať vydržím Třeba to jednou rozjedu ve velkém a své výtvory budu prezentovat na Fleru, spíše tedy na Ženy sro.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
janys13
janys13 8. 5. 2020

šikulka

Odpovědět
Monulka
Monulka 6. 5. 2020

zajímavé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 2. 4. 2020

super

Odpovědět
avatar
Macina Nováková 6. 3. 2020

Na háčkování určitě není nic špatného. Je ale pravda, že to chce docela dost trpělivosti. Sama občas taky něco zkouším háčkovat. Je super, že dnes se dají na internetu najít i různé návody atd, díky čemuž je to jednodušší. Mě třeba nedávno zaujal takový háčkovaný dráček bezzubka. Návod na jeho uháčkování jsem našla tady: https://www.srdcetvor.cz/k/kurzy-a-navody/navody/

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 192
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.