Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi

Fotografování

avatar
Dominika Šimonová
Vloženo 17. 4. 2019
Líbí se mi
Fotografování

Fotografování

Nekonečné a svobodné fotografování, tzv. cvakání pro radosti ze života, je pořád lepší než kriminalita a přeplněné věznice ve státě, který bohužel trpí špatnou náladou a politikou.

Z každé fotky se dá udělat macromatura, oligotura a miniatura, či mikrotura, nanotura atd. Počítačové programy pomáhají, jen je třeba je správně využít. Člověk fotografický se totiž učí celý život, snadno může zavítat do různých uměleckých směrů.

Tak proč ta nenávist mezi fotografy navzájem? Bohužel jsou lidskou nenávistí prolezlé weby, mnozí autoři jsou neprávem blokováni a hanobeni.

 Já zastávám celoživotní putování do reálných i imaginárních směrů. Velmi lituji lidi, kteří jsou již opilí nenávistnou politikou ohledně fotografování. Nemám nic proti konstruktivním radám, je každého věc, jak a kdy cvakne. Bohužel domácí a zahraniční weby často porušují svobodu projevu.

 Je 21. století, bohužel zde máme cenzuru, která ničí životy. Tato cenzura netoleruje putování uměleckými směry, dělá z nás rozvojovou zemi i zaostalý svět. Jedině nekonečné fotografování od reálného světa do imaginárních sfér v rámci slušnosti povzbudí naši republiku i okolní svět. A tak fotografování není, a nesmí být, dogma

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 30. 5. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 26. 3. 2020

Odpovědět
lemur
lemur 22. 4. 2019

Já také ráda fotím.

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 20. 4. 2019

Já fotím ráda a cokoliv.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
93 730
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.