Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 10. 2016
Líbí se mi

Chystáte předvánoční úklid? Svěřte ho odborníkům a užijte si volno!

Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Ifča Edith | ŽENA s.r.o.
Vloženo 27. 10. 2016
Líbí se mi
Chystáte předvánoční úklid? Svěřte ho odborníkům a užijte si volno!

Chystáte předvánoční úklid? Svěřte ho odborníkům a užijte si volno!

„Tak kam vyrazíme na víkend?“ „Tentokrát nikam, budeme uklízet!“ A je to nutné? Proč si upírat své zasloužené volno a neužít si ho po svém? Pořádek ve vaší domácnosti můžete svěřit odborníkům a vy načerpáte síly v přírodě, s přáteli, vyrazíte za kulturou…

Velký předvánoční úklid se blíží a vy už přemýšlíte, které dny svého volna na něj obětujete? A jak to všechno stihnout? Pokud není úklid vyloženě vaše hobby a raději si užijete své volno jinak, je tu řešení. Objednejte si služby on-line na stránkách LidskáSíla.cz a podle vašeho přání k vám dorazí dáma na úklid přesně v čas, který si vyberete.

 

Stačí zvolit služby a připravit čisticí prostředky

Nemusíte se stresovat, zda stihnete uklidit před návštěvou, po řemeslnících, nebo po velkém večírku. Zábava nemusí být nutně vykoupená dřinou, nechte si uklidit od profesionálů. Stačí na stránkách www.lidskasila.cz vyplnit on-line formulář a zvolit služby, které požadujete. Od běžného úklidu domácnosti, přes žehlení prádla až po mytí oken… Minimální délka úklidu jsou tři hodiny, za které toho profesionálně vyškolená dáma stihne opravdu dost. U objednávkového formuláře je navíc přehledná kalkulačka, která vám potřebný čas na vámi zvolené služby pomůže odhadnout.

Protože v každé domácnosti jsou jiné povrchy a druhy nečistot, jsou třeba i rozdílné čisticí prostředky a vybavení. Proto si je dámy nenosí s sebou, stačí si je před její návštěvou připravit a vysvětlit, který na co využít. Seznam vhodných pomůcek a potřeb na různé služby najdete také na stránkách, abyste na nic nezapomněli a výsledek byl pak co nejlepší.

 

Dámy jsou profesionálky a uklidí vám dokonale

Aby dámy zvládly úklid lépe, než kdokoli jiný, procházejí důkladným školením a přesně vědí, kde úklid začít, jak který povrch ošetřit, kde je vhodné čistit na sucho, kde na mokro... Vy můžete po dobu úklidu zůstat doma, nebo si užít svůj volný čas venku podle potřeby.

Na místě pak najdete seznam vykonaných prací, které si jednoduše zkontrolujete a ubezpečíte se, že je vše v pořádku a uklizeno tak, jak mělo podle vaší domluvy být. V případě, že nebudete s čímkoli spokojeni, stačí dát vědět a LidskáSíla.cz vám uklidí znovu, tentokrát lépe a navíc zdarma. Nebo se můžete domluvit na vrácení peněz. Není se tedy čeho obávat.

 

Zvolit můžete úklid jednorázový i pravidelný. Co takhle předvánoční úklid bez nervů?

Jak často a v jakém rozsahu využijete nabízených služeb je jen na vás. Pokud potřebujete akutní pomoc nebo si chcete vše nejprve vyzkoušet a ověřit, zvolte si úklid jednorázový. Ten můžete využít kdykoli bude třeba, ať už na generální úklid před svátky, který bude nyní aktuální, nebo vám dámy pomohou uklidit po malířích, či před očekávanou návštěvou, nebo pak po ní. Pokud se vám nahromadilo prádlo na žehlení a nestíháte, i tady vám dáma ráda vyjde vstříc a zbaví vás restů, na něž vám čas při pracovním vytížení nezbývá.

 

Šetřete svůj vzácný čas i nervy a nechte si uklízet pravidelně

Pokud nechcete trávit čas pravidelným úklidem a raději vyrazíte s přáteli na večeři, za kulturou, do přírody nebo za sportem, můžete si objednat úklid na každý týden, nebo dvakrát do měsíce. O vaši domácnost tak bude pečovat průběžně jedna stálá dáma, na kterou se budete moci spolehnout. Tato služba je také nejvyhledávanější mezi pravidelnými zákazníky. Cena úklidu se vypočítává dle aktuální vytíženosti dam na úklid, tzn. ceny jsou dynamické, pokud objednáváte pravidelně, cena zůstává vždy stejná. Aktuální ceny uvidíte v objednávkovém formuláři. Pokud stojíte o úklid i vícekrát týdně, stačí se na službě předem dohodnout.

Prozákaznický přístup a stoprocentní garance spokojenosti je pro mladou a dynamickou firmu prvotní. LidskáSíla.cz začínala v roce 2015 jako malá pražská firma, ale stačilo pár týdnů a zákazníci si cestu našli a stále se vracejí. Během půl roku jich získali na 1600. Dnes nabízejí své služby také v Brně a v Plzni a brzy se na ně můžete těšit i v dalších městech. Pokud tedy patříte mezi ty šťastné, kde už si úklid můžete objednat, vyzkoušejte nabízené služby, odpočiňte si podle svých představ a radujte se z útulného a voňavého domova bez nervů. Zasloužíte si to!

 

Jaké jsou vaše zkušenosti s profesionálním úklidem? 

Nechali byste si uklidit firmou, nebo je váš domov váš hrad a nikoho do něj nepustíte?

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jankkas
Jankkas 20. 6. 2020

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 1. 4. 2020

raději si uklidím sama

Odpovědět
k.eva
k.eva 1. 12. 2016

Také si raději uklízím sama.

Odpovědět
Ovace
Ovace 30. 11. 2016

Úklid mě baví

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 8. 11. 2016

raději si uklidím sama.... postupně, pomalu, žádný stres ani spěch

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
96 357
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.